Cyberpunk 2077 yeni oyun açma

İşletim sistemi
Windows 10

xAYDx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Cyberpunk 2077 indirdim ve farklı iki hikaye ile başlamak istiyorum ilk hikayeme başladım fakt ikinci hikayeye başlatmaya korktum çünkü oyunun silinme durumu var mı bilmiyorum yani kısaca iki veya daha fazla oyun kaydı açabilir miyim pek anlamadım bilen biri zahmet olmazsa cevaplasın.

Oyunu indirmedim kurmadım oynamadım izlemedim hiçbir şey bilmiyorum ama eğer oyunda 2. bir karakter açma yoksa Save dosyanızı masaüstüne atın oyun sıfırdan başlar direk eskisine dönmek istediğinizde geri değiştirirsiniz.

Oyun içinde manuel kayıt yaparsan garantiye alırsın. Oyun yükle kısmından en son kaydedilmiş otomatik kayıtlarda mutlaka daha önceki karakterinle oynadığın bir kayıt vardır. Oyun sürekli kayıt yapıyor.

Arkadaşlar Cyberpunk 2077 indirdim ve farklı iki hikaye ile başlamak istiyorum ilk hikayeme başladım fakt ikinci hikayeye başlatmaya korktum çünkü oyunun silinme durumu var mı bilmiyorum yani kısaca iki veya daha fazla oyun kaydı açabilir miyim pek anlamadım bilen biri zahmet olmazsa cevaplasın.
Masaüstü'ne yeni klasör açın. Sonra oyunun save dosyasındakileri o klasöre atın. Oyunu açtığınızda baştan başlamışsınız gibi olacak. İlk oynadığınız oyunu oynamak istediğinizde ise masaüstü'ne çıkarttığınız save dosyası ile oyunun save dosyasında ki dosyalar ile yer değiştirin.

İlkini manuel olarak kaydedin, sonrasında yeni oyun başlatın. Kayıt kısmında hem yeni kaydınız ile oluşacak otomatik kayıtlar olacak, hem de eski kaydınız olacak. Manuel kayıt yapmazsanız otomatik kayıtların silinmesi gibi bir durum olabilir.

İkinci hikayeye başlama nedeni nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı