Cyberpunk 2077, Yeniden PlayStation Store’a Eklenebilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Cyberpunk 2077 PlayStation Store

CD Projekt RED’den Michał Nowakowski, Cyberpunk 2077’nin yeniden PlayStation Store’a eklenebileceğini ifade etti. Aralık 2020’nin başında büyük umutlarla piyasaya sürülen Cyberpunk 2077, ne yazık ki hatalar yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Hatta oyundaki ciddi hatalar o kadar fazlaydı ki Sony, gelen şikayetler üzerine Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store’dan kaldırmış ve para iadesinde bulunmuştu. Oyundaki hataları […]

Devamı: Cyberpunk 2077, Yeniden PlayStation Store’a Eklenebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Hayırlısı be gülüm diyelim ancak artık bu oyun kimsenin gündeminde olduğunu sanmıyorum. Göreceğini görmüştür insanlar. Bütün teknik sıkıntıları bir kenara bıraksak bile oyun yetersiz. CDPR için o top kaçtı. 1 sene daha bekletip adam gibi çıkış yapabilirlerdi.

Hayırlısı be gülüm diyelim ancak artık bu oyun kimsenin gündeminde olduğunu sanmıyorum. Göreceğini görmüştür insanlar. Bütün teknik sıkıntıları bir kenara bıraksak bile oyun yetersiz. CDPR için o top kaçtı. 1 sene daha bekletip adam gibi çıkış yapabilirlerdi.

Öyle çıkış yapsaydı adamlara suikast falan düzenlerlerdi.

Neye göre yetersiz? Hikayesi tatmin edici, seçimler oyunun gidişatını ciddi derecede etkiliyor ve grafikler harika oyunda yapılacak tonla aktivite bulunuyor. Ben oyun ilk çıktığında oynadım ve bitirdim bug ve sorunlara gelecek olursak bana çok nadir denk geldi. Zamanla gelecek kapsamlı güncellemeler ve ücretsiz ek paketler ile Cyberpunk 2077 oynamak birçok oyuncu için daha eğlenceli olacağına inanıyorum.

Neye göre yetersiz? Hikayesi tatmin edici, seçimler oyunun gidişatını ciddi derecede etkiliyor ve grafikler harika oyunda yapılacak tonla aktivite bulunuyor. Ben oyun ilk çıktığında oynadım ve bitirdim bug ve sorunlara gelecek olursak bana çok nadir denk geldi. Zamanla gelecek kapsamlı güncellemeler ve ücretsiz ek paketler ile Cyberpunk 2077 oynamak birçok oyuncu için daha eğlenceli olacağına inanıyorum.
Ben de ek paketler için sabırsızlanıyorum. Güzel bir çıkış yapabilir tekrardan.

Oyun ve RPG ufkunu biraz genişlet. Bu kısım bile bilgisizliğini gösteriyor oyunlar hakkında.

Oyun ve RPG ufkunu biraz genişlet. Bu kısım bile bilgisizliğini gösteriyor oyunlar hakkında.

Benim oynadığım RPG oyunlarını ve oynadığım yüzlerce oyundan gayet yeterli bilgiye sahibim. İnsanları kendin gibi sanmaman gerekiyor. Kendini oyunlar hakkında bilgili sanıyorsun işte ben ancak buna gülüyorum :D senin gibi bilgili ve ufku açık bir "oyuncu" arkadaşın oyunu oynadığını veya videolar yoluyla izledikten sonra bu oyun yetersiz demesine sadece ve sadece gülerim :D

Benim oynadığım RPG oyunlarını ve oynadığım yüzlerce oyundan gayet yeterli bilgiye sahibim. İnsanları kendin gibi sanmaman gerekiyor. Kendini oyunlar hakkında bilgili sanıyorsun işte ben ancak buna gülüyorum :D senin gibi bilgili ve ufku açık bir "oyuncu" arkadaşın oyunu oynadığını veya videolar yoluyla izledikten sonra bu oyun yetersiz demesine sadece ve sadece gülerim :D

Ya he dostum. Sorsam bana RPG açılımını yapamazsın. Google'dan kopyala yapıştır yapma anlarım. :D

Oyun medya tarafından yerin dibine sokuldu çıkartıldı hakkında yapılan incelemeler ile beraber. Arasında fanboyları bulunan milyonlarca oyuncu tarafından da keza iade edildi ve beğenilmedi.

Onu bırak yapımcısı olan şirket her fırsatta özür diledi yaptıkları oyun için. Sen gelmiş oyunun en çok eleştiri aldığı konularda övmeye çalışıyorsun. Savunduğun şeyi bile anlamıyorsun bari sus.

O kadar insan seninle aynı oyunu oynadı sözde senin görüp onların görmediği bir şey yok. Bu kadar kör olamazsın. Fanboyları bile oyunu savunmayı bıraktılar bir noktadan sonra ve verdikleri paranın hakkını alamadıklarını görünce oyundan kurtulmaya çalıştılar. Koskoca Sony oyunu satıştan kaldırdı marketinden.

5 ay oldu oyun çıkalı artık savunulacak bir tarafı da kalmadı zaten. Hangi mağaradaydın bu kadar zaman boyunca ki bu kadar olaydan bir haber kalmışsın?

Yeni konular

Geri
Yukarı