Cyberpunk 2077, Yeniden PlayStation Store’a Eklenebilir

Yaşının kaç olduğunu bilmiyorum ama neler izlediğini yazdıklarından anlıyorum. İncelemeler ve satış rakamları ortada burada karalama yapma ufaktan konudan uzaklaş ve saygılı olmayı öğren. Yazdıklarına ancak gülebiliyorum 😂🤣

Senin gerçek yaşından fazla emin olabilirsin ve gördüğüm kadarıyla ayakkabı numaranla aynı olan IQ seviyenden de daha yüksek şu an canım.

@SeyidFalan

Ağlarlar tabii. Kendi şakirlikleri yüzünden milyonlarca dolar ve hisse kaybettiler. Fırsatçılıkları ve iki yüzlü tutumları yüzünden tabii sen yarım yamalak oyun satarsan böyle olur. Etkiye tepki meselesi ve daha çok da ağlarlar bu kafayla. Kendi elleriyle yerle bir ettikler şirketlerinin itibarını yerden toplamakla meşguller amaleler. Sizin gibi kaotik fanboylar olmasa yerle bir olacaklar.

Hayırlısı be gülüm diyelim ancak artık bu oyun kimsenin gündeminde olduğunu sanmıyorum. Göreceğini görmüştür insanlar. Bütün teknik sıkıntıları bir kenara bıraksak bile oyun yetersiz. CDPR için o top kaçtı. 1 sene daha bekletip adam gibi çıkış yapabilirlerdi.

Neden linç yiyorsun bilmiyorum diyeceğim fakat biliyorum, CDPR fanları gerçeği kabullenemeyip kuduruyorlar olay bundan ibaret. No Man's Sky olayında olduğu gibi belki oyunu toplarlar fakat itibarlarını toplayabileceklerini sanmıyorum.

Hayırlısı be gülüm diyelim ancak artık bu oyun kimsenin gündeminde olduğunu sanmıyorum. Göreceğini görmüştür insanlar. Bütün teknik sıkıntıları bir kenara bıraksak bile oyun yetersiz. CDPR için o top kaçtı. 1 sene daha bekletip adam gibi çıkış yapabilirlerdi.
Adamlar ölüm tehdidi aldı? Şaka gibi ama gerçek adamlar oyun için adamlara saldırı yaptılar.

Adamlar ölüm tehdidi aldı? Şaka gibi ama gerçek adamlar oyun için adamlara saldırı yaptılar.

Gerçekçi durmuyor. Kendi ülkesinin devletinin desteğini almış bir şirketi kim tehdit edebilir? Diyelim öyle bile olsa bu kadar zaman içinde oyunu zaten oynanılabilir hale getirememeleri gene kendi suçları.

Yeni konular

Geri
Yukarı