Cyberpunk 2077'den fotoğraflar

Triss at çöpe gitsin yeneffer iyidir. Ama ben onu bunu bilmem ben ciri'ciyim arkadaş.

Oyunlardaki güzelliği naifliği yeter be hocam, nasıl at çöpe. Ciri işi biraz terse kaçıyor kendinize istemiyorsanız tabii ki. Favori Triss fotoğrafımı da bırakayım buraya dursun.

2F88AE22-35F7-4F2E-9249-83D2BF300599.jpeg

Geralt Ciri'yi kızı gibi görüyor ama ben görmüyorum. :D.

En son bir not yazmıştım bu Lanet'i siz kırdınız.
Vallahi ölümüne ciri, ikisi de beyaz, ikisi de savaşçı ikisininde özel güçleri var.
Ulan uzun süredir durdurmuş olduğum beyaz saç takıntımı çıkardım ortaya tekrar.
Şöyle bembeyaz saçlı, hafif uzun, tatlı, sesi ince, gözleri yeşil...
Daha devam etmeyeceğim yoksa ben biteceğim burada.

1607889848640.png

Sonuna kadar Ciri.

Vallahi ölümüne ciri, ikisi de beyaz, ikisi de savaşçı ikisininde özel güçleri var.
Bencede Ciri çok güzel kız gerçekte böyle biri karşıma çıksa peşinden ayrılmam. :D Yalnız konu Cyberpunk'da alınan fotoğraflar. Buglardan optimasyonlardan konu Witcher 3'e geldi. :D İnanılmaz.

“Sweet Home Alabama” sözünü hiç duydunuz mu hocam, baba-kız bunlar yapmayın böyle 😄

“Sweet Home alabama” sözünü hiç duydunuz mu hocam, baba-kız bunlar yapmayın böyle 😄

Bak şimdi aklıma geldi ben galiba yanlışlıkla Triss'i yatağa attım. En son yeneffer söylendiydi.
Söyle miyim dedim ama benim beyaz saç takıntım var. Ama öyle yaşlı beyazı değil bembeyaz boyatılmış genç saçı Got'deki abla gibi. Baba kız anlamam sonuna kadar ciri.
Harbiden biz CP2077'den nasıl Witcher'a geldik :D.

Bak şimdi aklıma geldi ben galiba yanlışlıkla Triss'i yatağa attım. En son yeneffer söylendiydi.
Söyle miyim dedim ama benim beyaz saç takıntım var. Ama öyle yaşlı beyazı değil bembeyaz boyatılmış genç saçı Got'deki abla gibi. Baba kız anlamam sonuna kadar ciri.
Eski oyunların lafını ediyordur hocam, yoksa Triss’in sahnesi yanlışlıkla olacak bir kısım değil. Uğraşmanız lazım biraz nazlıdır kendisi üçüncü oyunda.

Hocam Keina Mertz ile ne yaptınız ? :D Sorması ayıp. :D
Eski oyunların lafını ediyordur hocam, yoksa Triss’in sahnesi yanlışlıkla olacak bir kısım değil. Uğraşmanız lazım biraz nazlıdır kendisi üçüncü oyunda.
Harbi Yennefer oyunda ne nazlı be. Geralt ne istese reddediyor. Yok yeri değil zamanı değil.

Hocam keina mertz ile ne yaptınız? :D sorması ayıp. :D.

Harbi Yennefer oyunda ne nazlı be. Geralt ne istese reddediyor. Yok yeri değil zamanı değil.

Yok ya sevmiyorum öyle babaanne tipli karakter. Onun yerine Triss alırım Triss yerine Yeneffer Yeneffer yerine Ciri.
Yapmayın oyuncak at üstünde gibi fantezileri var :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı