Cyberpunk 2077'nin diyalog seçenekleri Witcher 3'den fazla olur mu?

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Oyunun ne tür bir oyun oldugunu biliyorum, Witcher 3'ü de 65 saat kadar oynadım ama evrenden midir bilmiyorum diyalogların %50'sini hızlı hızlı geçtim diyebilirim, belki fazla uzun oldugundandır. Sizce Cyberpunk 2077'nin diyalogları ve seçenekleri Witcher 3'den daha fazla olur mu? Oyun çıkmadıgı için emin degilim, fazla bile olsa Cyber evrenindeki her diyalog belki beni kendine çekecek daha fazla olmasını bile isteyecegim. Witcher 3'de diyalogları sıkıcı bulmamın sebebi çogu diyalogun aynı olmasıydı. Örnegin kontrat veren köylüler çogu zaman aynı türde şeyler söylüyorlardı (Canavar en son burada görüldü, bunu en son şurda gördüm vb.) sizce bu diyalog sistemini Cyberpunk 2077 için çok daha iyi yapabilirler mi?

Witcher 3'ü pek fazla oynamadım ancak yanlış hatırlamıyorsam diyaloglardaki seçenekler hikayeyi etkilemiyordu. Ancak bu akşam çıkan Gameplay Trailer videosunda galiba seçeneklerin hikayeye etki edeceğini söylüyordu. Yanılıyorsam düzeltin lütfen.

Oyunun ne tür bir oyun oldugunu biliyorum, Witcher 3'ü de 65 saat kadar oynadım ama evrenden midir bilmiyorum diyalogların %50'sini hızlı hızlı geçtim diyebilirim, belki fazla uzun oldugundandır. Sizce Cyberpunk 2077'nin diyalogları ve seçenekleri Witcher 3'den daha fazla olur mu? Oyun çıkmadıgı için emin degilim, fazla bile olsa cyber evrenindeki her diyalog belki beni kendine çekecek daha fazla olmasını bile isteyecegim. Witcher 3'de diyalogları sıkıcı bulmamın sebebi çogu diyalogun aynı olmasıydı. Örnegin kontrat veren köylüler çogu zaman aynı türde şeyler söylüyorlardı (canavar en son burada görüldü, bunu en son şurda gördüm vb.) sizce bu diyalog sistemini Cyberpunk 2077 için çok daha iyi yapabilirler mi?

Evet sıkıcı bir durumdu. Ben de aynı şeyleri düşünüyorum. Benim canımın sıkılmasının sebebi Witcher 1 ve 2'yi oynamış sayılmamızdı o oyunların hikayesini biliyormuşuz gibi davranıldı 3. oyunda bazı yerler kopuklaştı ve içine giremedik. Cyberpunk tertemiz bir sayfa olacağı için bu diyalogların sıkmayacağı yönünde umut ediyorum.
Witcher 3'ü pek fazla oynamadım ancak yanlış hatırlamıyorsam diyaloglardaki seçenekler hikayeyi etkilemiyordu. Ancak bu akşam çıkan Gameplay Trailer videosunda galiba seçeneklerin hikayeye etki edeceğini söylüyordu. Yanılıyorsam düzeltin lütfen.
Etki ediyor hikayeye.

Geri
Yukarı