Cyberpunk 2077'nin abartılması

Oyun daha çıkmadan videolarla belli olmaz. Zamanında böyle önden harika gibi gösterip iğrenç ötesi çıkmış oyunlar var. Bir çıksın bakalım nasıl bir şeymiş.

O kadar çok iyi özelliğini saydılar oyunun ve sürekli erteleniyor. Oyunun adı her yerde geçiyor ama oyun yok. Ben ümitliyim güzel çıkar umarım da balon çıkarsa çok da şaşırmam.

Oyun daha çıkmadan videolarla belli olmaz. Zamanında böyle önden harika gibi gösterip iğrenç ötesi çıkmış oyunlar var. Bir çıksın bakalım nasıl bir şey miş.

En en büyük örneğinde Crew oyunu oyunun tanıtımı o kadar güzeldi ki çıkmasını beklerken uyuyamıyorduk bile ama sonuç tam bir rezaletti umarım Cyberpunk'da öyle olmaz.

Siberpunk temalı bir oyun olarak şu ana kadar ki oynanış videoları, paylaşılan içerikler, açık dünyası, hikayesi, müzikleri ve kendini kanıtlamış bir oyun stüdyosu tarafından çıkacak olmasından kaynaklı söz edilmesi çok doğal. Abartıdan söz edeceksek Watch Dogs serisini ele alabiliriz.

Gameplay videolarında araba mekanikleri watchdogs'u andırdığı için oyundan anında soğudum. Araba mekanikleri benim için çok önemli.

Geri
Yukarı