Cyberpunk 2077'nin inceleme skorları ne zaman ortaya çıkar?

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Metacritic veya oyunları inceleyen çeşitli basın kuruluşlarının, oyuna verdikleri puanlar/skorlar ne zaman ortaya çıkar?

Downgrade yapılıyorsa grafiklerden yapılıyor. Daha önce oynanış mekaniği gösterilip de oyun içerisinde o mekanik olmayan bir oyun çıkmadı, çıkmaz da zaten. Watch Dogs Legionda oyun içinde birden fazla karakter oynanılabilecek denildi çıktığında o özellik olmasın bakalım ne oluyor :D

Mümkün değil diyorsunuz Google araması yapmaktan acizsiniz, hadi acizsiniz ben linki attım bari ona tıklayıp da göz atın. Yalnızca "CD Projekt Red Ubisoft" yazsanız bile bununla ilgili birçok haber çıkıyor, bu haberleri yazanlar da öyle kafasından atmıyor zaten :) Haberin yayınlandığı kaynağa güvenmiyorsunuz diyeceğim ama, haberi yayınlayan tonlarca kaynak oldu hiçbirine mi güveniniz yok :D
Son kartlarını falan mı oynuyorsun, anlamadım.
Downgrade yapılıyorsa grafiklerden yapılıyor demişsiniz. Alo? Olay bu zaten? ben parayı verince neden aynı grafiklere sahip olamıyorum? Ha tabi, her şey grafikler değil. Ama bu eleştiriye açık ve önemli bir konu. Gözün grafiği görüyor malum 2020 yılına girdik.
Ciddi kalbini kırarım. Çıkmayan video oyunu için eleştiri yaptığımda kimseye aciz deme hakkın yok. CD PR'ın daha çok sevildiğini biliyorum. Benim bahsettiğim EA ve Ubisoft gibi firmaların daha fazla kazanca sahip olduğu. Şirket açısından önemli olan ne kadar para girdiğidir, senin oyunu sevip sevmemen değil. Şu tarih itibariyle CD PR sadece milletin sevgisini almış bir şirket. Her şey pazarlamadan ibaret.
İyi forumlar.

Son kartlarını falan mı oynuyorsun, anlamadım.
Downgrade yapılıyorsa grafiklerden yapılıyor demişsiniz. Alo? Olay bu zaten? ben parayı verince neden aynı grafiklere sahip olamıyorum? Ha tabi, her şey grafikler değil. Ama bu eleştiriye açık ve önemli bir konu. Gözün grafiği görüyor malum 2020 yılına girdik.
Ciddi kalbini kırarım. Çıkmayan video oyunu için eleştiri yaptığımda kimseye aciz deme hakkın yok. CD PR'ın daha çok sevildiğini biliyorum. Benim bahsettiğim EA ve Ubisoft gibi firmaların daha fazla kazanca sahip olduğu. Şirket açısından önemli olan ne kadar para girdiğidir, senin oyunu sevip sevmemen değil. Şu tarih itibariyle CD PR sadece milletin sevgisini almış bir şirket. Her şey pazarlamadan ibaret.
İyi forumlar.
Eleştiri yaptığın için "aciz" demedim sana, araştırmadan etmeden doğru olan bir gerçeği yalanladığın için aciz dedim. Araştırsaydın görecektin ne gerçek, ne yanlış. Şu yorumu yaparken bile söylediğim konuyu araştırmadığın o kadar çok açık ki, çünkü benim bahsettiğim zaten CD Projekt Red'in hisselerinin Ubisoft'u geçebilmiş olması.

Madem araştırmaya niyetin yok senin için ben alıntılayıp göstereceğim:

"İçinde bulunduğumuz tarih itibari ile Polonyalı şirket CD Projekt Red’in piyasa değeri 8,01 milyar euro ve bu rakam onları Avrupa’nın en büyüğü yapıyor. Fransız video oyun şirketi Ubisoft’un piyasa değeri ise 7,82 milyar euro."

Yalnızca 3 oyunla, iyi forumlar.

May 2020, had reached a valuation of US$8.1 billion, making it the largest video game industry company in Europe ahead of Ubisoft.
Mayıs ayında geçtiği yazıyor evet.
Ubisoft, 18000 işçi çalıştırıyor. CD PR 1200 kişi. Ayrıca 3 değil, 5.
Fazla detaya girmeyeceğim. Her yıl deli gibi para harcayıp oyun çıkartan firmanın Mayıs ayı itibari ile CD PR'a kaybetmiş. Keşke tutsalardı paraları, tüh. Ha eğer Cyperpunk çıktıktan sonra diyorsan tamamiyle haklısın, özür dilerim. Valhalla ne kadar satar bilemem ama Cyberpunk daha çok satıcak gibi gözüküyor. Bana Ubisoft'u savundurdun ya, başka bir şey demiyorum.
Hisselerine bak tekrardan. CD PR 39 Euro. Ubisoft 80 Euro.
İyi forumlar.

Geri
Yukarı