Cyberpunk 2077'yi anlayamıyorum

• Konuyu başlatan dr1.6
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 78
  • Görüntüleme 9B
Aynı durum bende de söz konusu. Laptop 'un özellikleri yetiyor oynayım diye indirdim. Her şey çok yenilikçi daha önce görmediğim yapılar söz konusu. Ama bu yapılar çok karmaşık. Oyunu toplam 5 saat kadar bende oynadım lakin bu sürenin 1 saati silah değiştirmeye uğraşmakla geçti. Şaka değil silah değiştirmeyi bulamadım. Benim salaklığım mı yoksa uğraşma isteğinin olmaması mı bilmiyorum 😂. Eline silah alıyorsun polisler etrafına beliriyor. En sinir eden kısım dronlar. Bitmiyor patlamıyor. Bu tür nedenlerden dolayı açık dünyası da sıkmaya başlıyor. Bi bölüm sonrası aracım yok oldu. Araba çalmak istiyorum yetenek geliştirmek istiyor. Arabayı tekrar bulamadım. Bu tür saçmalıklar en sonunda Alt+F4 çekmeme sebep oluyor 😅

Valla ben bir elimde düşmanları duvar arkasından gösteren ve vurmamı sağlayan revolver tarzında bir tabanca, diğerinde katana ile bazen tam bir suikastçi edasıyla sessiz bazen ise Dante gibi biçe biçe oynadım. Baya eğlenmiştim. Gerçi üzerinden neredeyse 1.5 yıl geçti. 😀

indir.gif

Oynanış konusunda daha önce oynadığım hiçbir oyunda makineli tüfek ile birisinin kafasına 1 şarjör boşaltıp da ölmediğini görmedim.

Demek ki hiç The Division oynamamışsınız. :D

Level aldıkça skill ugpgrade bölümünden oynamak isteğiniz yönteme ve silah tipine göre skill vermeniz gerekiyor.
Mesela ben susturucu altıpatlar odaklı geliştirmeye gitmiştim, geliştirmelerden biri sessizlik odaklıdıydı sanırım çok ciddi hasar veriyordu özellikle kafadan

Herkese iyi akşamlar. Oyunla ilgili teknik olarak hiçbir sıkıntım yok. Sistemim tahmin ettiğim gibi çalıştırıyor. Ama bir şey var ki, ben hayatımda kendimi hiçbir oyunu oynamak için bu kadar kasmadım. Oyunla ilgili tek hoşuma giden şey grafikleri ve bulunduğu dünya. Oynanış konusunda daha önce oynadığım hiçbir oyunda makineli tüfek ile birisinin kafasına 1 şarjör boşaltıp da ölmediğini görmedim. Normal adamlar bunlar boss falan da değil. Ben oyunda bir şeyleri mi anlayamadım bilmiyorum. Toplam 5 saat oynamışım biraz ana görev biraz yan görev yapayım diyorum görevlerin sunuluşu hikayeleri falan çok güzel ilgi çekiyor. Ama iş oynamaya gelince gram keyif vermiyor. Benimle aynı düşünceye sahip misiniz yoksa ben oyunu mu anlayamadım 😅 bir de oyundaki her şey o kadar teknolojik ki bazen ne yaptığımı bile bilmiyorum. Oyun hangi tuşa bas derse ona basıyorum. Tamam 2077 yılı da bunu biraz daha az karmaşık hale getiremediler mi bilmiyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum. 🙂

Çünkü düşmanların zırhı ve canı yüksek. Ondan. Klavye ile mi oynuyorsun gamepad ile mi?
Oynamayın, oynatmayın bu oyunu. :D
Neden? :eek:
Hayatımda yaşadığım en büyük hayal kırıklığı bu oyun benim ama RDR2 beni teselli ederek unutturdu onu.
Sen oynamayı denememișsin bile? Bu dünyanın en güzel oyunu

Yeni konular

Geri
Yukarı