Cyberpunk alınır mı?

KAAN7485

Decapat
Arkadaşlar 120 TL Cyberpunk Steam'de alınır mı sizce sistemim hemen hemen yetiyor daha önce aldım iade ettim ama 40 50 FPS alıyordum sizce 120TL'ye alınıp oynanır mı?

Büyük beklentilerle çıkmış oyun. Çok hata var. Ben ödenen parasını hala kurtardığını düşünmüyorum. Bence alınmaz. Elinde olan oynayıp arkadaşların yorumunu ben de merak ediyorum.

Kesinlikle alınır. İlk çıktığında hatalar vardı, ama oynayışa engel değildi. Görsel hatalar fazlaydı. Şu an da çoğu fixlenmiş derecede. Hikaye ve oynanış olarak güzel bir oyundur. 1 defa ana hikayeyi bitirdim. Şimdi de sıfır bir kayıt ile ana hikayeyi ve yan görevleri bitireceğim.

Oynanışa engel mi değildi? Oyun 5 dakikada bir Cyberpunk topu dikti diye hata veriyordu be :D
Ben hiç öyle bir hatayla karşılaşmadım. Bitiren 2-3 arkadaşım daha oldu. Öyle bir sorunla karşılaştıklarını sanmıyorum, karşılaşsalar söylerlerdi.

Ancak çıkış yaptığı ilk gün buna benzer hatalar veriyordu. Sunucu bazlı mı, bilmiyorum. İlk günden mi bahsediyorsunuz?

Ben hiç öyle bir hatayla karşılaşmadım. Bitiren 2-3 arkadaşım daha oldu. Öyle bir sorunla karşılaştıklarını sanmıyorum, karşılaşsalar söylerlerdi.
Onlar şanslıymış. 5 dakikada bir işin şakası ama çoğu kişi sık sık bu hatayla karşılaşıyordu.

Oynanışa engel mi değildi? Oyun 5 dakikada bir Cyberpunk topu dikti diye hata veriyordu be :D

Bende topu dikti hatasını nadiren veriyordu ama gerçekten ilk sürüm berbattı. Ryzen işlemcilerin sanal çekirdeklerini kullanmıyordu performans dibe vuruyordu. Daha ilk görevde dolabın içinden geçen ve kapısı daha açılmamış asansöre giren Jackie bugları görmüştüm.

İlk sürümünden bir videomu buldum. R5 1500X 8 sanal çekirdeğini kullanamadığı için can çekişirken 😆;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı