Cyberpunk indirime girer mi?

Herkese iyi haftasonları. Arkadaşlar benim merak ettiğim bir husus var; bildiğiniz üzere oyunun çıkışı ve geçen 2 günlük süre içerisinde epey bir sorunla karşılaşıldı. Sizce CDPR özür mahiyetinde yakın zamanda oyunda herhangi bir indirime gider mi? Çünkü takip ettiğim kadarıyla onlarda bu durumların farkında ve özür dilediler. Oyunun fiyatında herhangi bir indirim olmasa bile ileride gelecek DLC paketlerini ücretsiz verirler mi? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Yeni çıkmış ve satış rekorları kıran bir oyun şu zamanda kesinlikle indirme girmez ama ileride girebilir. İnşallah girer herkes alabilir diyelim.

Bende bir çoğunuz gibi yeni çıkan bir oyunun kısa zamanda indirime girmeyeceğini biliyorum elbet, fakat hani epey bir gömüldü ya belki bir ihtimal bu şirketin oyuncu dostu bir firma olduğunu düşünerek bir kıyak yapabilirler belki kısa zaman içersinde diye düşünmüştüm. Fikirleriniz için teşekkürler.

Özür için yama yayınlar, oyun içi hediye verir, sonraki DLC'yi ücretsiz sunar ama gidip indirim yapmaz. Tüm kartlarını bu oyun için sürdüler. Biraz arkaya yaslanıp para kazanmak isteyeceklerdir. İndirimi ancak Epic Games yapar.
Ben onlara para kazandırırım hiç sorun değil, gocunmam yani o oyuna 250 lira vermeye ama bir çok bug ve optimizasyon sorunu olduğu için şu an beklemedeyim. Her halükarda 1-2 ay beklemeyi düşünüyorum. O zamana kadar sorunları hallederler ise sorun yok ama eğer istenilen seviyeye gelmezse mecburen indirim kovalayacağız.

Yaz dönemi mi yani?

Tam dönemi bilemeyiz ama önümüzdeki 2-3 ay zaten indirim olmaz hatta 1 yıl daha fazla belki. Cyberpunk'un sadece ön siparişi GTA 5'in ön sipariş sayısını geçmiş durumda. Öyle hemen indirim gelmez kazanmak istiyecekler çünkü zaten 8 yıllık'da bir proje. Eğer gerçekten şanslıysak belki önümüzdeki Yaz'a indirim yaparlar ancak yapsalar bile çok indirim olmaz. 250TL'den 200TL gibi bir rakama falan iner.

Geri
Yukarı