Cyberpunk'ın boş hissetirmesi

Bloodlinee

Hectopat
Oyuna ikinci kez başladım. İlk oynadığım zaman 2 sene önce bu hisler yoktu ama şu an bana oyun aşırı boş geliyor. Gerek çatışma hissi, araba sürüş mekaniği, zaten rezalet. Ben GTA 5 oyununu 4 kere bitirdim hiç böyle bir şey hissetmedim. Bu oyunda bana hikaye falan her şey boş gelmeye başladı. Oyun sanki oturmamış gibi. Açık dünyada geziyorum ama hiçbir şey ilgimi çekmiyor. Bir an önce şuraya gideyim diye oynuyorum.

Firmaya bir haterlığım yok, Witcher 3 dünyada en sevdiğim oyundur. Oyunda 710 saatim var, fulledim ama bilmiyorum, Cyberpunk'ta o his yok. DLC gelirse belki değişir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna ikinci kez başladım. İlk oynadığım zaman 2 sene önce bu hisler yoktu ama şu an bana oyun aşırı boş geliyor. Gerek çatışma hissi, araba sürüş mekaniği, zaten rezalet. Ben GTA 5 oyununu 4 kere bitirdim hiç böyle bir şey hissetmedim. Bu oyunda bana hikaye falan her şey boş gelmeye başladı. Oyun sanki oturmamış gibi. Açık dünyada geziyorum ama hiçbir şey ilgimi çekmiyor. Bir an önce şuraya gideyim diye oynuyorum.

Firmaya bir haterlığım yok, Witcher 3 dünyada en sevdiğim oyundur. Oyunda 710 saatim var, fulledim ama bilmiyorum, Cyberpunk'ta o his yok. DLC gelirse belki değişir.
Cyberpunk'ın hikayesi olsun oynanışı olsun gerçekten hoş değil sadece atmosferi falan çok güzel.

Ben nedense oynarken çok zevk alıyorum.DLC iyi olacak gibi duruyor, fikrinizi değiştirebilir.

2 kere bitirdim keyifle ama 3. kez bitirir miyim? Evet o da DLC için olur. Şahsen daha fazlasına gerek yok çünkü alabileceğimi aldım, verebileceğini verdi. Sorunlu ya da sorunsuz artık bir önemi yok zaten, isterse 0 bug ile yeni güncelleme versin. Bana göre oynanışı özlenebilecek bir oyun belki 2-3 sene sonra dönüp oynamak isteyebileceğin bir oyun oldu.

Oyun güzel değil sebebi çok basit. Adamlar ilk olarak her şeyi yapabileceğimiz, inanılmaz geniş bir alanda dolu dolu olacak combat mekanikleri iyi bir RPG yapacaklarını vadettiler ama sonra bu vaadi dolduramayacaklarını fark ettiler ve oyunu FPS'e yöneltmeye çalıştılar dolayısıyla hikayeler boş, şehir boş sadece mekanikleri kaliteli ama o mekaniklerde bug dolu bir oyun olarak kaldı yıllardır çabalıyorlar oyunu düzeltmek için şu an mekanik ve grafik seven insanlar için çok iyi olabilir ama Watch Dogs seviyesinde bir RPG oyunu maalesef.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı