Cyris Remastered silinince save dosyası kayboldu

Bartu Cenk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarı sıfırlamıştım ama Steam üzerinden indirdiğim Crysis Remastered save dosyası silinmiş dosya doğrulama yaptım. Düzelmedi. Steam oyun dosyalarını kendisi bulutta tutmuyor mu?

Yok save dosyaları senin PC de kalır.
Crysis 3 ise bir yere kadar geldim atayım istersen.

Teşekkürler 1. Crysis oyunu idi.

Crysis Remastered için Cloud save yoktu hatırladığım kadarıyla, bu nedenle format attiysaniz gitmiştir save. Nerede kaldığınızı hatırlıyorsaniz kodlar aracılığı ile istediğiniz bölümden başlayabiliyorsunuz.
Nerede kaldığımı görüntü olarak hatırlıyorum ama % olarak hatırlamam vs gerekiyor ise bilmiyorum kod aracılığı ile nasıl yapabilirim?

@Bartu Cenk bölümün nasıl bir şey olduğunu hatırlamanız bile yeterli olur. Ben size tek tek bölüm isimlerini vereceğim siz de hepsini denersiniz hatırlarsaniz oradan devam edersiniz.

İlk önce Steam'den oyuna gelip sağ tıklıyoruz ve Özellikler diyoruz. Başlatma seçeneklerine "-devmode" komutunu ekliyoruz ve oyunu çalışıyoruz. Menüdeyken klavyenizden " tuşuna basarak konsolu açın. Konsola "map {bölümismi}" yazıp enterladiginizda direkt bölümü yuklemeye başlayacak. Şimdi aşağıda verdiğim bölüm isimlerini {bölümismi} olarak belirttiğim yere yazacaksınız, örnek veriyorum "map core" şeklinde olacak.

Bölüm isimleri:
  • contact
  • recovery
  • relic
  • assault
  • onslaught
  • awakening
  • core
  • paradise lost

Geri
Yukarı