D-Smart 8 Mbps interneti 1 Mbps olarak kullanıyorum

Pogoue

Hectopat
Bu internetin neden böyle olduğu konusunda hiçbir bilgim yok. Bilgisayarı sıfırlamama rağmen hız konusunda hiçbir değişiklik yaşanmadı, kabloda sıkıntı olabilir diye düşünüyoruz. En son çare PC'de sıkıntı olabilir diye düşünüyoruz. PC'de ne gibi sorunlar olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.png

Adsız2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten d-smart'ı beğenmiyorum hem 8 mbit internet veriyor bide paketin içine internetli televizyon vb. ekliyor. Çok saçma.
Telefondan test edip görüntüleri paylaşın.

Bu konu hakkında pek bir şey diyemeyeceğim ama D-Smartı yaklaşık 2 3 sene kullandım bizzat 2 ay falan da bayisinde çalıştım ve asla önermem herkes şikayetçiydi bende dahil hatta kapattırmak için aradığımda kaç defa telefonları kapattılar. Yaklaşık 20 dk beklettikleri oldu!

Bu internetin neden böyle olduğu konusunda hiçbir bilgim yok. Bilgisayarı sıfırlamama rağmen hız konusunda hiçbir değişiklik yaşanmadı, kabloda sıkıntı olabilir diye düşünüyoruz. En son çare PC'de sıkıntı olabilir diye düşünüyoruz. PC'de ne gibi sorunlar olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 495498
Eki Görüntüle 495499
Pc de sıkıntı olacağını sanmıyorum modemi sıfırlamayı dene olmaz ise müşteri hizmetlerini ara

Zaten d-smart'ı beğenmiyorum hem 8 mbit internet veriyor bide paketin içine internetli televizyon vb. ekliyor. Çok saçma.
Telefondan test edip görüntüleri paylaşın.
Telefondan wifiye bağlanıp test ediyorum lakin aynı pcde ki performans çıkıyor
Mod
Pc de sıkıntı olacağını sanmıyorum modemi sıfırlamayı dene olmaz ise müşteri hizmetlerini ara
Modemi sıfırlamaktan kasıt websitesindwn yenidwn başlat diyorum neti yeniden başlatıyorum ama bir sonuç elde edemiyorum

Telefondan wifiye bağlanıp test ediyorum lakin aynı pcde ki performans çıkıyor
Mod

Modemi sıfırlamaktan kasıt websitesindwn yenidwn başlat diyorum neti yeniden başlatıyorum ama bir sonuç elde edemiyorum
Modemin altında bi küçük delik var oraya bi kürdan yardımıyla basarak sıfırlıyon ama sıfırlarsan bidaha müşteri hizmetlerini arayıp kurulum yapman gerekir en mantıklısı müşteri hizmetlerini ara problemi söyle

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı