TTnet 20 mbps interneti 6 mbps olarak kullanıyorum normal mi?

B

burakoz211

Ziyaretçi
Merhaba öncelikle, 1 yıl önce 2 yıl taahhüt ile ttnet sınırsız 20 mbps hız ile ttnet'ten internet paketi aldık. Fakat bu fatura 73 TL'ye dayandı bizde düşündük ki kablolar 20 mbps'yi desteklemiyorsa niye boşuna para veriyoruz ve şu an en fazla 1 mb ile iniyor, o da 2 sn'lik falan. Sonra 700 kb stabil olarak iniyor, bu hız normal mi? Boşuna para mı ödüyoruz onu öğrenmek istedim. Şimdiden teşekkürler.
Speedtest sonuçları:
3750244824.png

Speedtest.net by Ookla - My Results
Ekran Alıntısı.PNG

fff.PNG

php3lkSnzAM.jpg

sasasa.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek hak yok? Ara kardeşim müşteri hizmetlerini 20Mbit paketim var 6Mbit kullanıyorum de, biraz sert çık. Onlar öyle anlıyor ben çok iyi bilirim.
Zaten alt yapın 20Mbit desteklemese geçirmezler seni o pakete. Her türlü hakkın var. Bu sorun bende olsaydı hakkımı sonuna kadar savunurdum.

Ne demek hak yok? Ara kardeşim müşteri hizmetlerini 20Mbit paketim var 6Mbit kullanıyorum de, biraz sert çık. Onlar öyle anlıyor ben çok iyi bilirim.
Zaten alt yapın 20Mbit desteklemese geçirmezler seni o pakete. Her türlü hakkın var. Bu sorun bende olsaydı hakkımı sonuna kadar savunurdum.
Yazılan ifademi dikkatlice okumaya gayret etseydin anlardın yazılanı, yasal olarak hak talep edemeyecegini söyledim ben.
Kahvehane uslubu bir yaklaşım tarzı ile konuya yaklaşmak yanlış.
Müşteri hizmetlerin'de Asgari ücretle çalışan personele çıkışmak son derece anlamsız.

Yazılan ifademi dikkatlice okumaya gayret etseydin anlardın yazılanı, yasal olarak hak talep edemeyecegini söyledim ben.
Kahvehane uslubu bir yaklaşım tarzı ile konuya yaklaşmak yanlış.
Müşteri hizmetlerin'de Asgari ücretle çalışan personele çıkışmak son derece anlamsız.
Siz benim TTNET ile ne sorunlar yaşadığımı biliyor musunuz? Adamın hakkı var bir noktada.

Arkadaş müşteri hizmetlerini arasın. İnternetini güncellettirsin bir de arıza kaydı bıraksın sorun çözülecektir. Yanlış bilgilendirme yapıp da adamın kafasını karıştırma.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı