DA Forum'u nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Hanzy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 285
  • Görüntüleme 17B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumu iyi edeceklerse ne hoş. Şu anki mesajlarına da bakıyorum, F/P olduğu için Powerboost önermeyi desteklemiyorum mesela. kalitesiz ve ucuz'un F/P'ı kaliteli ve pahalı'nın F/P'sına eşittir. Bu benim kendi düşüncem, eminim ki eleştiriyi kabıul edebilirsiniz.
Technopat'ı sonuna kadar desteklediğimizi düşünmeyin lütfen:)
Zaten PB, GP, Rampage gibi markaları istisnalar dışında asla önermem dostum rahat ol, benim kızdığım nokta adama ''dolandırıcı'' gibi hakaretler edilmesi. Sonrasında dava edeceğim diyince hemen geri vites yapıyorlar buradan yaşları belli.

Dostum kanıt yoksa söylediklerin geçersizdir, kendim uzun süredir bütçeye uygun sistem toplarım, hiç gamepower kullanma gereği olmadı, sadece bizim bölgemize özel üretilen High Power güç kaynakları var hala diyorsunki pahalıydı. Bahane uydurmayın kardeşim, C4 kullanmanın bahanesi olmaz.
Bak şimdi 1400tl'ye sistem topluyorsun. 2 seçenek var, R3 1200 ve RX460 kullanmak ama maalesef PB PSU kullanmak, bir de marka PSU kullanıp parçalardan kısmak. Bütçe çok kısıtlı olduğunda yapıyor bunu. Orta ve yüksek bütçede yaptığını görmedim. Ki daha 1 2 sene evvel V3.5 gibi 2799tl olan sistemde bile Spec Delta+VS550 var?

Ekran kartında ''ejderiya'' kullanınca çok kaliteli bileşenler oluyor nedense :D.
Mesela geçen QP XT sistemde 5700XT Gaming X kullanmışlardı. O da sorunlu bir ekran kartı.

Zaten PB, GP, Rampage gibi markaları istisnalar dışında asla önermem dostum rahat ol, benim kızdığım nokta adama ''dolandırıcı'' gibi hakaretler edilmesi. Sonrasında dava edeceğim diyince hemen geri vites yapıyorlar buradan yaşları belli.

Bak şimdi 1400tl'ye sistem topluyorsun. 2 seçenek var, R3 1200 ve RX460 kullanmak ama maalesef PB PSU kullanmak, bir de marka PSU kullanıp parçalardan kısmak. Bütçe çok kısıtlı olduğunda yapıyor bunu. Orta ve yüksek bütçede yaptığını görmedim. Ki daha 1 2 sene evvel V3.5 gibi 2799tl olan sistemde bile Spec Delta+VS550 var?
PB PSU'yu idarelik kullanmak en mantıklısı. Buarada mesela Rampage'nin ETX serisi mesela gayet güzel bir seri C4 falan değil.

Ya sana diyorumki o zaman içinde uygun bütçeli PSU'lar vardı, High Power'ın Eco modelleri vardı az mantık lütfen.

PB PSU'yu idarelik kullanmak en mantıklısı. Buarada mesela Rampage'nin ETX serisi mesela gayet güzel bir seri C4 falan değil.
Diğer markalarla fiyatı yakın ya ben kullanmam. Ama mesela 2. elden bir sistem alacak olsam ya da hazır olarak çok ucuz bir sistemde bu olsa rahat rahat alırım.
Ya sana diyorumki o zaman içinde uygun bütçeli PSU'lar vardı, High Power'ın Eco modelleri vardı az mantık lütfen.
Peki dostum haklısın diyelim, son 1.5 sene yani fiyatların ucuzladığı dönemde kullandığı PB, GP PSU'lu bir sistem gösterir misin bana?

Konuyu niye gereksiz yere uzatıyorsunuz ki? Ne yapalım birbirimizin mesajını alıntılayıp eksiklerimizi belirtmeye devam mı edelim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı