DA-MD2 alınır mı?

Daha ekonomik olduğu için olabilir mi?

Fiyatları aynı dedim ya. Hatta daha ucuz.

Dostum fiyatında bir sıkıntı yok fiyatı güzel benim demek istediğim aynı fiyata ya da daha ucuza çift fanlı 1650 Super koymak varken neden tek fanlı Phoenix modelini koyuyor? Aynı fiyata daha iyi mesh hava sirkülasyonu iyi kasalar var. Tekrar söylüyorum bu sistemler fiyat performans açısından satılıyor F/P açısından daha iyi modeller varken neden bu modelleri kullandığı garibime gitti. Yoksa sistemin fiyatı müthiş zaten.
Şimdi olay şu zaten bizler her zaman F/P ürünleri seçip alıyoruz kimse bu forumdan yada başka bir forumdan tek fanlı Asus Phoenix önermiyor kimse satın almak istemiyor veya o kasayı veya o psu'yu veya o ramları sonuç olarak tek tek satılmayacak bileşenleri elde fazladan olduğu için seri eritmek için yapılan bir mantık yani kısacası alış fiyatından veriyorlar direk stok eritmek için şöyle diyebiliriz diyelim sen bakkalsın 100 tane pepsi aldın 100 tane de ice tea aldın 2 ayda ice tea hepsi satıldı pepsi den ise 10 tane satıldı ne yaparsın kalan 90 taneyi alış fiyatına verirsin ki para dönsün yoksa herkesin bildiği tavsiye ettiği F/P ürünlerle yapmaya kalksalardı o kasanın fiyatı monitör + zaten 6500 TL olacaktı yine. Bu arada herkes 4000 TL ye demişte hatırlatırım o 4900 TL.

Fiyatları aynı dedim ya. Hatta daha ucuz.

Fakat işte anlamadığın şey şu İtopya Palit vb. markaların ekran kartını kullanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı