Dağıtım sonrası teslim birimine ulaşan kargo

Ahmet5550

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu sabah 9.22'de dağıtıma çıkmış kargom. Daha sonrasında baktığımda "teslim birimine ulaştı" yazıyordu. Nedir bu? Ne anlama geliyor? Kargom dağıtıma çıktıktan sonra tekrar şubeye mi dönmüş? Ayrıca ben Kayaşehir/Başakşehir'de oturmama rağmen Bayrampaşa Evren şubesinden geliyor. Daha yakın yerlerde şube var. Neden uzaktan geliyor?
1591686212960.png

Bunları arayıp firmaya sormanız daha doğru olmaz mı?
Daha doğru olabilir ama yaşadığım sıkıntılardan dolayı arayıp 1-1.5 saat beklemek hoşuma gitmiyor. Yine beklemek istemedim. Bilen yaşayan insanlar vardır diye burası daha mantıklı geldi.
Teslim edecek adama verilmiş yani bugün gelme ihtimali çok yüksek ama 2-3 günde sürebilir yoğunluklarına bağlı. :)
Doğru sanırım dediğiniz çünkü dağıtıma çıkarıldı dedikten sonra yazdı bu şekilde. Umarım gelir.
Dostum kargo şirketini arayıp öğrenmelisin en doğru bilgiyi alabilmek için. Maksimum 5 dakikanı alır.
5 dakika mı? Ne yaptınız hocam 5 dakika sürse burada işim ne.

Daha doğru olabilir ama yaşadığım sıkıntılardan dolayı arayıp 1-1.5 saat beklemek hoşuma gitmiyor. Yine beklemek istemedim. Bilen yaşayan insanlar vardır diye burası daha mantıklı geldi.

Doğru sanırım dediğiniz çünkü dağıtıma çıkarıldı dedikten sonra yazdı bu şekilde. Umarım gelir.
Ben seni anlıyorum habire kargoyla işim olduğu için ne denli beklettiklerini biliyorum telefonda hele bu sıralar herkesin kargosu geç gittiği için onlarca kişi arıyor. Şimdiden hayırlı olsun.
İyi forumlar

Yeni konular

Geri
Yukarı