Dağıtıma çıkan kargo ne zaman teslim edilir?

Erayurun71717171

Hectopat
Yurt içi kargom dağıtıma çıktı daha gelmedi. Buradan evime toplam 500 metre 5 dakika yürüme mesafesi var, daha gelmedi. Monitör sipariş verdiydim. Acaba bugün gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt içi kargom dağıtıma çıktı daha gelmedi. Buradan evime toplam 500 metre 5 dakika yürüme mesafesi var, daha gelmedi. Monitör sipariş verdiydim. Acaba bugün gelir mi?

Kargo sayfasında yazıyordur. Ankara'da şubeden değil kahramankazan şubesinden dağıtılıyor.

Şube evinize bu kadar yakınsa keşke direkt şubeye sipariş verseydiniz. Böylece kendiniz gidip alabilirdiniz.
Gün içerisinde gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın olmasının bir önemi yok. Her kargonun belirli güzergahı vardır. Örneğin sabahtan bazı mahalleleri akşama bazı mahalleleri dağıtır. Büyük ihtimal sizin kargonuz akşama doğru şubeye gelirken teslim edilir.

Dağıtıma çıktıysa gelir sorun olmaz. Hocam kargo şubesi ayağınızın dibinde akşama kadar bekleyeceğinize şubeden alsanız ya.🙂

Geri
Yukarı