Dağıtıma çıkan kargo ne zaman teslim edilir?

Dağıtıma çıktıysa gelir sorun olmaz. Hocam kargo şubesi ayağınızın dibinde akşama kadar bekleyeceğinize şubeden alsanız ya.🙂
Kuryeye zimmetlenen ürünü kurye gün sonu şubeye bırakır ama bunun saati belli olmaz. Yani az sabredin. SMS geldiyse yüzde 90 bir aksilik olmazsa o gün getirirler. Kuryeler de bilgisayarlarında onlara verilen güzergah ve sıralama dahilinde otomatik olarak adreslere yönlendiriliyorlar. Kafalarına göre burası yakın ilk önce bunu bırakayım diyemiyorlar. Tabi sistemde de ticari firmalar gibi bazı durumlarda sistem öncelik verebiliyor bazı adreslere.

Kuryeye zimmetlenen ürünü kurye gün sonu şubeye bırakır ama bunun saati belli olmaz. Yani az sabredin. SMS geldiyse yüzde 90 bir aksilik olmazsa o gün getirirler. Kuryeler de bilgisayarlarında onlara verilen güzergah ve sıralama dahilinde otomatik olarak adreslere yönlendiriliyorlar. Kafalarına göre burası yakın ilk önce bunu bırakayım diyemiyorlar. Tabii sistemde de ticari firmalar gibi bazı durumlarda sistem öncelik verebiliyor bazı adreslere.

Bu kargo siparişi verip bayağı şubeden aldığım için az biliyorum. Önce dağıtıma çıkacak kargo ayarlanıp sonra dağıtıma veriliyor. Ben şubeye verdiysem şubeye geldiğini öğrenince hemen gidip alırım. O dağıtım olayını bilmiyorum. Neye göre dağıtım işleyişi hakim.

Geri
Yukarı