Daha önce korsan oynadığınız bir oyunu satın aldınız mı?

Siz?

• Oy verenlerin toplamı
    213
Kindergarden 2, Escapist 2 ve bir tane intihar etmeye çalışan adam oyunu vardı. Onları oynadım crack olarak daha sonra Kindergarden ve Escapist'i satın aldım. Ama o adam oyununu sevmemiştim almadım da crack ide sildim.

Yakındır bunun tam tersini yapacağım, steamde GTA 5 var, sürekli saçma sapan uçan kaçan motorlu güncellemeler geldiği için online bıraktım, arada modlu single takılıyorum. Steam güncelleme yapmadan açtırmıyor oyunu, tüm modlar kafayı yiyor çoğu güncellemede bir hafta onunla uğraşıyorum. Yakındır korsan GTA 5 indireceğim şundan dolayı.

Korsan oyun indirdim aslında İninal olsa lisanslı alırdım mesela Minecraft ve bazı ücretli uygulamaları korsan olarak indirdim hatta Game booster adlı uygulama vardı onun internetten bedava verilen lisansını almıştım.

Team Fortress 2 Steam ile tanışmamı sağlamıştı. Tarayıcı oyunlarını ve korsan/demo oyunları saymazsak hayatımda oynadığım ilk gerçek oyun diyebilirim. PC oyunlarına yatırdığım ilke para ile de kasa açmıştım.

İsmim bile Team Fortress 2'den geliyor. Turkish + Engineer [TF2] = Turgineer. TF2'nin yeri bende bir başkadır.

6 hesap nedir yav? Ben bile 3 hesap kurmuştum, 2'sinin şifresini unuttum.
Linklerini atabilirim.

49 Levellik: Steam Community :: 76561198952286394

Çalınmış süsü verdiğim hesap: Steam Community :: happy finder

Arkadaşıma güvenerek verdiğim ve sonsuzluğa uğranan nacize CS:GO premium'lu hesap, (Hesap kitlendi.) :Steam Community :: Redexor

Arkadaşıma CS:GO'da boost etmesi için veripte hile ile boost ettiği için sonsuzluğa uğranan ilk hesabım: Steam Community :: linuxplayer_ubuntu32

Kuzenimin eski hesabı, benim yeni (artık değil) hesabım: Steam Community :: Cici_Kuş_45

Son hesabım kayıp, kullanıcı adını hatırlamıyorum hepsi böyle, VAC banlı hesabım kapatılıyor. Yani 5 hesabım var artık :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı