Daha önce sattığım oyun hesabını tekrar satmalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Arkadaşlar, Eylül gibi 60 liraya Fortnite hesabımı satmıştım. İçinde 15 skin vardı (çoğunluğu Battle Pass skiniydi).

Bugün fark ettim ki sattığım çocuk maili ve şifreyi değişmemiş. Ben de girip bir bakayım dedim, hesabın içinde yaklaşık 50 60 tane kostüm var ama hesabı hiç kullanmıyor artık. Bunu alıp tekrar satsam nasıl olur? İçinde Marvel karakterlerinin hepsi var (planör, kazma, kaplama vs. dahil).

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Eylül gibi 60 liraya Fortnite hesabımı satmıştım. İçinde 15 skin vardı (çoğunluğu Battle Pass skiniydi).

Bugün fark ettim ki sattığım çocuk maili ve şifreyi değişmemiş. Ben de girip bir bakayım dedim, hesabın içinde yaklaşık 50 60 tane kostüm var ama hesabı hiç kullanmıyor artık. Bunu alıp tekrar satsam nasıl olur? İçinde Marvel karakterlerinin hepsi var (planör, kazma, kaplama vs. dahil).

Küçükken aynısı başıma gelmişti ama ben mağdur taraftim hala aklımda şu an o hesaptan çok daha iyi hesaplarım var ama hala aklımda iste.

Biraz kendinizi o arkadaşın yerine koyarsanız, cevabı bulabilirsiniz.

Abi nitelikli dolandırıcılık dersi veriyor musun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı