Daha önceden ban yediğim CS:GO hesabından yine ban yer miyim?

Korkmama gerek yok yani? Bir de Steam ile mail üzerinden iletişime geçebiliyor muyum?

Aynen öyle. Kormanizi gerektirecek hicbir durum yok. Direkt e-posta üzerinden destek verip vermediklerini bilmiyorum maalesef.

Telefon numarası ile ilişki kurarsanız

Sadece yasaklamanin verildigi esnada gecerli olan bir durum.

kredi kartı ile ilişki kurarsanız, yakalanırsınız.

Kredi kartlarinin VAC yasaklamalari ile bir baglantisi bulunmuyor.

Ben bazıları tarafından VAC yemiş hesabımdan kullandığım kredi kartımdan bıçak aldığımda ban yedim falan diye yazılar duymuştum

Uydurmasyon bilgi. Valve'in paylastigi resmi bilgiler disindaki bilgilere itibar etmemek lazim. Agzi olan konusuyor cünkü.

Bahsettiğiniz makaleye nereden ulaşabilirim?

Yeni arayüze gecildigi icin su an Türkce cevirisinde cok eksik bulunuyor. Ben bu konu hakkinda daha önce bir konu acmistim, isterseniz oraya bir göz atabilirsiniz.

Uydurmasyon bilgi. Valve'in paylastigi resmi bilgiler disindaki bilgilere itibar etmemek lazim. Agzi olan konusuyor cünkü.

Yeni arayüze gecildigi için su an Türkçe cevirisinde cok eksik bulunuyor. Ben bu konu hakkinda daha önce bir konu acmistim, isterseniz oraya bir göz atabilirsiniz.

Sağ olun çok yardımcı oldunuz kusura bakmayın uğraştırdık. Bugün rahat uyurum artık.
Arkadaşlar bir daha araştırdım @reptile'yi teyit ettim Steam'de şöyle söyleniyor:"

bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?
VAC bans are applied to all accounts sharing a Phone number at the time of the infraction. For this (and many other) reasons we do not recommend sharing your Phone number or using another user's Phone number on your Steam account. Accounts sharing the Phone number that do not own the Game the VAC ban is for will still receive a VAC ban and will not be able to purchase the Game moving forward there are no restrictions placed on Phone numbers that were on an account when the account was VAC banned; Phone numbers can immediately be used on New accounts.
"

Şimdi bakalım VAC bans are applied to all accounts sharing a Phone number at the time of the infraction anlamı: "ihlal anında telefon numarası paylaşan tüm hesaplara VAC yasakları uygulanır."
Son paragrafta ise:"there are no restrictions placed on Phone numbers that were on an account when the account was VAC banned; Phone numbers can immediately be used on New accounts." bunun anlamıda "hesap VAC yasaklandığında bir hesapta bulunan telefon numaralarına herhangi bir kısıtlama getirilmemiştir; telefon numaraları yeni hesaplarda hemen kullanılabilir." yani sizin de benim de içimiz rahat olabilir.

Kaynak:Steam Destek :: VAC yasaklaması aldım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı