Dark Freezer X124 vs MSI Core Frozr S

BalikŞuşişi

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar kasam maksimum 152mm'ye izin verdiği için bu iki fandan birisini alacağım ancak hangisini almalıyım? MSI alacaksam indirimleri bekleyeceğim.
Dark alacaksam:
1)DARK alırsam ne kadar götürür beni?
2)Fan problemi çıkar mı?
3)Fan bozulursa yeni fan alma şansım var mıdır? Varsa link atabilir misiniz?
MSI alacaksam:
1)Aradaki fiyat farkı değer mi?
Teşekkürler.

Arkadaş X124 patladı bi' anda ne oluyor. :D

Diğer arkadaşların konularına yazdığım şeyi yazayım o halde. Hava soğutucularda devrimsel bir teknoloji yok. Bakır boru ve alüminyum kanatlardan oluşuyor. Yani ne kadar etli (malzemeli) olursa o kadar iyi soğutma performansı olur. Şekilli diye daha az malzemeli olanı almayın. X124 kullanıyorum gayet memnunum.

Önerdiğiniz soğutucu X124'ün iki katı fiyatında. En azından benim bulduklarım öyle. Yani aradaki fiyat farkına vereceği performansın değeceğini hiç sanmıyorum.
Core frozr fiyatı da öyle hocam. X124 Fiyatına göre gayet iyi soğutucu. Lakin Arctic de güzel markadır.

Core frozr fiyatı da öyle hocam. X124 Fiyatına göre gayet iyi soğutucu. Lakin Arctic de güzel markadır.

Bahsettiğiniz üründe ki fiyata 120mm kaliteli sıvı soğutma alınabilir. Mantıklı değildir, o fiyatlara bu tarz ürünler almak. Tabi ki tercih meselesi orası ayrı.

İkisi de değil, Arctic Freezer 34.
Kasamın maksimum 152mm desteklediğini belirtmiştim.
Arkadaş X124 patladı bi' anda ne oluyor. :D

Diğer arkadaşların konularına yazdığım şeyi yazayım o halde. Hava soğutucularda devrimsel bir teknoloji yok. Bakır boru ve alüminyum kanatlardan oluşuyor. Yani ne kadar etli (malzemeli) olursa o kadar iyi soğutma performansı olur. Şekilli diye daha az malzemeli olanı almayın. X124 kullanıyorum gayet memnunum.
Hocam siz çok yetkili birine benziyorsunuz :D Fan bozulursa yenisini alabileceğim bir link verebilir misiniz varsa? Yani MSI'ın Torx fanı gibi.
Uzun süre X124 kullandım ve memnun kalmıştım. Tek değiştirme sebebim kasa içerisindeki devasa duruşunu beğenmemeye başlamamdı. :)
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı