Dark Guardian Kasa Alınır mı?

DiaVolo

Centipat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hava akışı iyi bir kasa arıyorumda soğutması iyi olsun kasanın, kasa da ilk olarak önem verdiğim şey performanstır. Sizce almalı mıyım bunu 418 TL'ye buldum kasayı fiyat daha fazla olmaz 500 falan 400 en yüksek. Daha iyi bildiğiniz var mı ya da bu iyi midir yeter mi soğutması kalitesi nasıl bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu çok ferah bir kasadır.
kasayı beğendimde sadece 1 adet fan var soğutma açısından yetmez diye düşünüyorum kasamı değişmemin asıl sebebi işlemci sıcaklığının fazla olması ve kasaya sıvı soğutucu takamamam
Kasa fazla küçük onun dışında kötü sayılmaz daha geniş olursa hava sirkülasyonu daha da iyi olur. Aslında daha uzun olması lazım.
Tabii ki de bu sürüm cooler masterın daha iyi önü camlı olan var onu almayın.
kasanın görüntüsü filan her şeyiyle beğendim ama en düşük 524 tl fiyat görebildim o kada maliyeti arttırama maalesef

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı