Dark Guardian alınır mı?

Mehmet Talha AY

Hectopat
Daha fazla  
Dark Guardian hava akışı konusunda daha iyi bir kasa. Kendim de kullanıyorum ve hava akışı açısından öneririm ancak malzeme kalitesi orta sınıf. Önereceğim kasanın içinde fan olması zorunlu mu?

Bazı konularda Dark Guardian'ı kullanıyorsunuz sanırım. Halen daha kullanıyor musunuz? Memnun musunuz? Aynı fiyata aynı hava akışı, soğutma vb. özelliklerde önerebileceğiniz Dark Guardian'dan daha iyi diye bildiğiniz bir kasa var mı? Teşekkür ederim.

Bazı konularda Dark Guardian'ı kullanıyorsunuz sanırım. Halen daha kullanıyor musunuz? Memnun musunuz? Aynı fiyata aynı hava akışı, soğutma vb. özelliklerde önerebileceğiniz Dark Guardian'dan daha iyi diye bildiğiniz bir kasa var mı? Teşekkür ederim.
Kullanmıyorum ama arkadaşım kullanacak yakın zamanda. Alınır. Gayet iyi bir kasadır.

Kesinliklikle öneririm. Dış malzemesi gerçekten kaliteli, tek gözüme batan anakartı koyduğumuz sac biraz ince o kadar. Hava akışı ise çok güzel. Öndeki ızgara ve toz filtresi tüm tozu topluyor. Bileşenlerde hiç tozlanma yok. 5 ayı devirdik kendisiyle. :D

470 TL'ye hiçte kötü olmayan bir kasa, markası kötü olsa da model olarak orta sınıf bir kasa ve alınabilir seviyede. Ancak eğer bütçenizi 570 TL'ye çıkarır iseniz, XPG Invader beyaz kasasını almanızı öneririm.

Bende Dark Diamond Pro var. Ön camını çıkarıp sineklik ekleyip mesh yapmaya çalıştım bir bakıma. Stockta kalmadığı için bunu almak zorunda kaldım normalde bende Dark Guardian alacaktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hava akışı konusunda öneriyorum ve memnunum ancak malzeme kalitesi hala orta sınıf. Bütçeniz nedir? Fiyatlandırma bilgim şu an yok ama araştırıp atarım.

Teknobiyotik'te 470 lira. Bütçem 550 lira aynı özelliklerde varsa aynısı ya da daha iyisi yönelebilirim ya da satın al kardeşim dersen bu ürünü alabilirim.

MSI MAG Forge 100R alabilirsiniz.

Neden?
Markası MSI diye mi?

Kesinliklikle öneririm. Dış malzemesi gerçekten kaliteli, tek gözüme batan anakartı koyduğumuz sac biraz ince o kadar. Hava akışı ise çok güzel. Öndeki ızgara ve toz filtresi tüm tozu topluyor. Bileşenlerde hiç tozlanma yok. 5 ayı devirdik kendisiyle. :D.

İstediğim özellikleri söylemişsin. Cevabın için teşekkür ederim.

470 TL'ye hiçte kötü olmayan bir kasa, markası kötü olsa da model olarak orta sınıf bir kasa ve alınabilir seviyede. Ancak eğer bütçenizi 570 TL'ye çıkarır iseniz, XPG ınvader beyaz kasasını almanızı öneririm.

570 liraya nerede var link verebilir misin? 100 liralık fark için nasıl bir artısı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle tekrardan selam. Kasanın malzeme kalitesi dediğim gibi orta ama sürekli kurcalamayacaksanız orta sınıf olduğunu hissettirmiyor. Ben üzerine 3. sistemi topladığım için malzeme kalitesi gözüme çarptı ama temperli camı, fanları, toz filtreleri ve genişliği de bir artı. Bu fiyat bazında 4 fanlı kasa almak zor olabilir. Ben illa alın demiyorum ama almak isterseniz de içiniz rahat şekilde kullanırsınız.

Bu arada üste de en az 1 fan takmanızı öneririm, böylelikle daha iyi hava sirkülasyonu elde edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı