Dark Guardian Pro Alınır mı?

600 TL düşük bir fiyat değil bence. Kasayı da kendi gözümle görmediğim için malzeme kalitesi konusunda yorum yapamam. Kullananlardan yorum almak istiyorum.

Bunun mesh versiyonu bende var ama camı temperli değil mika gibi bir malzeme dış görünüşe önem veriyorsanız önermem çünkü kasa hava akışı olsun diye çoğu yerden ödün vermiş.

Ben önermiyorum Guardian Pro'yu, bildiğin fakir işi kasa.
Kontrolcüden anakarta takmak için PWM kablosu çıkıyor, anakartına takıyorsun ama kontrol edemiyorsun, ama gücü anakarttan alıyor, kabloyu çıkartınca fanlar dönmüyor :D.
Fanlar kontrolcüye 3 pinli DC kablosu ile takılıyor, onu kontrolcüden çıkartıp anakarta takınca kontrol edebiliyorsun, değişik kafa.
Hazır stokta varken MATREXX 55 MESH ARGB alınması çok daha iyi olur.

Kasayı biliyorum hocam. Ön tarafı cam olduğu için tercih etmemiştim. Konusunu açtığım kasa Dark Guardian Pro.
Evet dark diamond pro mesh
Biliyorum kasayı hocam. Konusunu açtığım kasa Dark Guardian Pro.
Ben önermiyorum Guardian Pro'yu, bildiğin fakir işi kasa.
Kontrolcüden anakarta takmak için PWM kablosu çıkıyor, anakartına takıyorsun ama kontrol edemiyorsun, ama gücü anakarttan alıyor, kabloyu çıkartınca fanlar dönmüyor :D.
Fanlar kontrolcüye 3 pinli DC kablosu ile takılıyor, onu kontrolcüden çıkartıp anakarta takınca kontrol edebiliyorsun, değişik kafa.
Hazır stokta varken MATREXX 55 MESH ARGB alınması çok daha iyi olur.
İlgimi çekti. Bakacağım bu kasaya da.

Yeni konular

Geri
Yukarı