Dark HDMI To VGA Dönüştürücü 38 TL!

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Fiyatların bu kadar arttığını bir kez daha görmüş oldum. Pandemi başında 15-20 liraya aynı işi yapan ürünü almıştım.
Dijital-analog dönüşümünün pasif şekilde yapılamıyor olması gerek. HDMI dijital, VGA analog şeklinde. DVI'ın farklı türleri olduğu için aktif-pasif terimleri işin içine giriyor.

Fiyatların bu kadar arttığını bir kez daha görmüş oldum. Pandemi başında 15-20 liraya aynı işi yapan ürünü almıştım.
Dijital-analog dönüşümünün pasif şekilde yapılamıyor olması gerek. HDMI dijital, VGA analog şeklinde. DVI'ın farklı türleri olduğu için aktif-pasif terimleri işin içine giriyor.

Üstat aslında o paralara da ürünler var ama Dark ( Dönüştürücü) kadar kaliteli ve sorunsuz değiller daha bugün arkadaşımın dönüştürücüsü bozuldu bundan sipariş vermek için bakarken gördüm indirimi bende paylaşayım dedim.

Son düzenleme:
Benim 10.000 yıllık ATI Radeon X300 SE için lazım olabilir, ekran kartı tamire falan gittiğinde veya satıp yenisini alırken geçici iş görüyordu. Sepette dursun bakalım belki alırım.

Lazım olacağını sanmam zira ekran kartındaki HDMI girişini VGA'ya çevirmeye yarıyor bu aparat. Tersi mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı