Çözüldü Dark Maxima V20 Boş Kasa Çalıştırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AMD07

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Dark Maxima V20 kasa aldım, boş halde daha içini doldurmadım. Bir de MSI A850G güç kaynağım var. Güç kaynağımın SATA Molex kablosunu kasanın fan kontrolcüsüne bağladım ancak fanlar dönmüyor, LED'ler de yanmıyor. Sorun nedir acaba? Güç kaynağını fişe taktım tuşunu 1 konumuna getirdim ama çalışıp çalışmadığı da belli olmuyor. Onu da yeni aldım. Teknobiyotik'te boş halde kasa tanıtım videoları var V30 - Dark Guardian Pro vb.
Ben de o şekilde sadece fanları ve LED'leri nasıl kumandası ile açıp kapatabilirim? Yardımlarınızı rica ederim

Merhaba, Dark Maxima V20 kasa aldım, boş halde daha içini doldurmadım. Bir de MSI A850G güç kaynağım var. Güç kaynağımın SATA Molex kablosunu kasanın fan kontrolcüsüne bağladım ancak fanlar dönmüyor, LED'ler de yanmıyor. Sorun nedir acaba? Güç kaynağını fişe taktım tuşunu 1 konumuna getirdim ama çalışıp çalışmadığı da belli olmuyor. Onu da yeni aldım. Teknobiyotik'te boş halde kasa tanıtım videoları var V30 - Dark Guardian Pro vb.
Ben de o şekilde sadece fanları ve LED'leri nasıl kumandası ile açıp kapatabilirim? Yardımlarınızı rica ederim

Kumandanın kontrol edebilmesi için gerekli bir aparat var. Fanları ona bağlamanız lazım.

Hocam hepsi bağlı şu anda. Üstünde 3 tane de tuşu var kontrolcünün ama etki yok. Kullanma kılavuzu falan da yok adamakıllı.

Kasanın tüm bağlantılarının takılı olduğundan eminsiniz değil mi? PSU'nun güç tuşunun açık olduğundan falan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı