Dark N10 700W 80+ Güç Kaynaklı Kasa Alınır mı?

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Linkteki ürünü almayı düşünüyorum fakat 80+plus 700w ile birlikte olmasına rağmen fiyatı düşük geldi bir sıkıntı çıkar mı?

Düzenleme;
Bu da dikkatimi çekti ikisi arasından hangisi?

Ben sistemimi 2016 yılında almıştım montajı ben yapmamıştım, şimdi sistemimi eski kasamdan yeni kasaya aktarırken afallar mıyım daha önce hiç montaj yapmadım çünkü.

Arkadaşlar son olarak da eski kasamdan yeni kasaya geçiş yaparken işlemcinin termal macununu değiştirmek zorunda mıyım? Sanırım montaj sırasında işlemci fanını sökmem gerek o yüzden sordum.
Düzenleyemediğim için yorum olarak resim atıyorum. Kart limitim aylık 500 TL idi ben de mecbur resimdeki PSU'yu aldım. Sistemime rahat yeter mi ve High Power 80+ 500w nasıldır?

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa değiştirirken işlemci fanı sökmeye gerek yok, ekran kartı, anakartı kasaya bağlayan vidalar ve kablolar söküldükten sonra işlemci, fan ve anakart bütün halde diğer kasaya aktarılır. Tabi extra bir durum söz konusuysa bilemem.

Arkadaşlar dediklerinizi tek tek okudum teşekkürler fakat sabah sipariş verdim dark n10 ve 500w 80+ bronze High Power güç kaynağını. Bütçem 500 TL limitli olduğu için mecbur kaldım. Peki bu güç kaynağı R9 380 sistemime yeterli mi çoğu yerde en fazla yükte 300-350 w kullanıyor yeterli demişler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı