Dark Souls 1 Remastered çok zor

Oyunun gamepad kontrolleri gayet rahat, fakat karakter hantal evet, bu hantallık oyunun bir parçası zaten. Kontrol şeması da bence gayet iyi, alışırsınız zamanla. Dark Souls için emin olun daha iyi bir kontrol şeması yok.
Daha iyisi yapılabilir mi bilmiyorum ancak bence pek rahat değil. Koşarken kamera kontrol etmek bir işkence zaten parmaklarını çok değişik şekillere sokman gerekiyor bunu yapabilmen için. 2-3 farklı şekil denedim ama hiçbir şekilde rahat olamadım. Ben kesinlikle klavye ve fare ile çok daha rahat ediyorum Souls'ları oynarken.

Baştaki sınıf seçiminden dolayı karakterin hantal hareket ediyor olabilir. Oyunda ağırlık sistemi var. Ağrılık seviyenin üstünde zırh ve silah kuşanmış isen karakter hantal hareket eder ve kaçış hareketi değişir.

Tam çözümleri izle. Souls oyunlarında herkesin yaptığı şey.

Daha iyisi yapılabilir mi bilmiyorum ancak bence pek rahat değil. Koşarken kamera kontrol etmek bir işkence zaten parmaklarını çok değişik şekillere sokman gerekiyor bunu yapabilmen için. 2-3 farklı şekil denedim ama hiçbir şekilde rahat olamadım. Ben kesinlikle klavye ve fare ile çok daha rahat ediyorum Souls'ları oynarken.
Evet özellikle çok büyük düşmanlarda otomatik kamera tarzı bir şey olması lazım.

Baştaki sınıf seçiminden dolayı karakterin hantal hareket ediyor olabilir. Oyunda ağırlık sistemi var. Ağrılık seviyenin üstünde zırh ve silah kuşanmış isen karakter hantal hareket eder ve kaçış hareketi değişir.

Tam çözümleri izle. Souls oyunlarında herkesin yaptığı şey.
Daha oyunun başları zaten internetten bakıyorum builde. Alışamadım oyuna bir türlü alışırım umarım.

RS'ye bir kere basıyorsunuz, sürekli basılı tutmanıza gerek yok.
Bunu bilmiyordum. :D

Evet özellikle çok büyük düşmanlarda otomatik kamera tarzı bir şey olması lazım.

Daha oyunun başları zaten internetten bakıyorum builde. Alışamadım oyuna bir türlü alışırım umarım.

Bunu bilmiyordum. :D
DS1 güzel oyundur ama ağırlık olayı sıkıntılı olabilir. Bir tüyo vereyim, zırh aslında fashion amaçlıdır. Ben komple zırhsız oynadım bu oyunu, yoksa dodge atmak falan ölüm gibi.

Ayrıca Dark Souls 3’de bu tarz hantallık pek yok. İlla DS1 olmazın diyorsanız o da güzel oyundur.

Geri
Yukarı