Dark Souls 3 ilk boss nasıl geçiliyor?

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
Dark Souls 3'e başladım, ilk souls oyunu oynadığım.
İnsanlar oyunun zor olduğunu söylüyordu da bu zor değil bence, bu direkt imkansız.
Boss'un absürt bir vuruş alanı var ve kaçmamın hiçbir yolu yok. Uzaktan vuran bir sınıf var mıydı bilmiyorum, belki onunla geçilir ama ben direkt Knight ile oynuyorum.
Ne yapmam lazım, gizli bir yolu falan mı var bu Boss'u geçmenin?

Hareketlerini ezberleyeceksin zamanla vurmadan hemen önce atlayıp vurman gerekiyor.

2. faza geçtiği vakitte altına girip çıkmayacaksın.

Hani kaçılıyor Zero hit kesmiştim son girişimde. Bu ludex gundyr ileride champion gundyr çıkacak karşına. O daha beter.

İnsanlar oyunun zor olduğunu söylüyordu da bu zor değil bence, bu direkt imkansız.
Boss'un absürt bir vuruş alanı var ve kaçmamın hiçbir yolu yok. Uzaktan vuran bir sınıf var mıydı bilmiyorum, belki onunla geçilir ama ben direkt Knight ile oynuyorum.
Hocam o boss ilk başlayan biri için çok zor zaten ben yaklaşık 10-15 kere ölmüştüm ama yenmesi imkansız değil :D.

Emin çıtak kanalında Dark Souls 3 tam çözümünün 1. bölümünde gösteriyordu izleyebilirsin.
Hocam ona baktım da hiç bir şey anlamadım. Bendeki boss 1 saniye bile beklemezken adamdaki boss 50 saat oyuncunun vurmasını bekliyor.

Hareketlerini ezberleyeceksin zamanla vurmadan hemen önce atlayıp vurman gerekiyor.

2. faza geçtiği vakitte altına girip çıkmayacaksın.

Hani kaçılıyor Zero hit kesmiştim son girişimde. Bu ludex gundyr ileride champion gundyr çıkacak karşına. O daha beter.
Hocam atlıyorum vuracağı zaman, ama yine de hit sayılıyor.

İlk boss zorluyorsa sonrasını düşünemiyorum bile. Uzun süre oynayıp alışacaksın dostum. Başka çözüm yolu yok.

Hocam o boss ilk başlayan biri için çok zor zaten ben yaklaşık 10-15 kere ölmüştüm ama yenmesi imkansız değil :D.

Zor değil ki. :D

Hatta oyunun en kolay bosslarından biri.

Hocam ona baktım da hiçbir şey anlamadım. Bendeki boss 1 saniye bile beklemezken adamdaki boss 50 saat oyuncunun vurmasını bekliyor.

Hocam atlıyorum vuracağı zaman, ama yine de hit sayılıyor.

Hemen alışacağın bir durum değil. 10 kere denersin 15 kere denersin yavaş yavaş alışacaksın boss ve atlaman gereken zamana.

Kimse ana karnından soulsçu doğmadı şu her şeye Zero hit giren adam hariç.
Şöyle boss tier listemi de paylaşayım.

1701026805533.png

Zor değil ki. :D

Hatta oyunun en kolay bosslarından biri.

Hemen alışacağın bir durum değil. 10 kere denersin 15 kere denersin yavaş yavaş alışacaksın boss ve atlaman gereken zamana.

Kimse ana karnından soulsçu doğmadı şu her şeye Zero hit giren adam hariç.
Şöyle boss tier listemi de paylaşayım.

Eki Görüntüle 2032335
Hocam 20 defa denedim hâlâ geçemiyorum. Boss bana metrelerce öteden vuruyor, ve hiç bir şey yapamıyorum. Neresi kolay? "En kolay souls oyunu" diyorlar diye buna başlamıştım zaten pişman oldum.
Artık "oyun" demeye de dilim varmıyor diğer oyunlara hakaret olur diye.

Mage ile tekrar denesem mi düşünüyordum, bir arkadaşım da o yönde tavsiye verdi zaten.

Hocam 20 defa denedim hâlâ geçemiyorum. Boss bana metrelerce öteden vuruyor, ve hiç bir şey yapamıyorum. Neresi kolay? "En kolay souls oyunu" diyorlar diye buna başlamıştım zaten pişman oldum.
Artık "oyun" demeye de dilim varmıyor diğer oyunlara hakaret olur diye.

Mage ile tekrar denesem mi düşünüyordum, bir arkadaşım da o yönde tavsiye verdi zaten.
Mage oynarsan direkt tek yersin benden söylemesi.

Knight olarak başlayıp mage'ye dönmek çok daha karlı olacaktır.

Ona doğru zıplarsanız sıkıntı olmuyor. Ayrıca oynayacaksanız kol ile oynayın ve boss'a odak atmayı unutmayın.

En kolay souls oyunu ciddi anlamda. Hani ds1-2 ile kıyaslarsan keklik keklik.

Mage oynarsan direkt tek yersin benden söylemesi.

Knight olarak başlayıp mage'ye dönmek çok daha karlı olacaktır.

Ona doğru zıplarsanız sıkıntı olmuyor. Ayrıca oynayacaksanız kol ile oynayın ve boss'a odak atmayı unutmayın.

En kolay souls oyunu ciddi anlamda. Hani ds1-2 ile kıyaslarsan keklik keklik.
Knight olarak başladım, Mage'e nasıl dönüşeceğim peki?
Ayrıca oyunda zıplama mı var?

Yeni konular

Geri
Yukarı