Dark Souls 3 item takas

Ölüler Görür

Hectopat
Daha fazla  
Dark Souls 3 oynayan varsa item atabilirim. Zorlayan bir yer varsa. Gelin beraber girelim. Hem beraber geçmiş oluruz.+Ng 2'de olabilir.

Oyunda eşya nasıl buluyorsunuz? Ben oyunun verdiği başlangıç eşyaları dışında bir şey bulamamamıştım.

Hocam nasıl bulamadınız? Yerde beyaz beyaz parlayan ışık olur hep. Çok yoğunsa estus shard ya da yüzüktür.
Oyunda bulduğum tek şey bir katana kılıçtı. Bir tane karakteri öldürünce geliyordu zehir hasarı veriyordu. Oyunun başlarında bir tane ayı vardı onu öldürmeye çalışıyorduk onu öldürmüştüm sonra ne yapacağımı bilmediğim için oyunu bırakmıştım.

Oyunda bulduğum tek şey bir katana kılıçtı. Bir tane karakteri öldürünce geliyordu zehir hasarı veriyordu. Oyunun başlarında bir tane ayı vardı onu öldürmeye çalışıyorduk onu öldürmüştüm sonra ne yapacağımı bilmediğim için oyunu bırakmıştım.

Hocam YouTube'den mi bakmadınız hiç? Tekrar başladığınız zaman söyleyin ben anlatırım her şeyi.

Son düzenleme:
Hocam YouTube'den değil mi bakmadınız hiç? Tekrar başladığınız zaman söyleyin ben anlatırım her şeyi.
Gerçekten saçma bir şekilde bakmamıştım. O dediğim kısmada bir şekilde çok oyuncu kısmını keşfetmiştim bir yerden oyunuma biri gelmişti onun sayesinde geldim oraya. Daha sonra bir kişi daha girdi oyuna bana yardımcı olan kişiyi öldürdü sonra beni öldürmeye çalıştı bende interneti o korku ile kestim. 😂

Gerçekten saçma bir şekilde bakmamıştım. O dediğim kısmada bir şekilde çok oyuncu kısmını keşfetmiştim bir yerden oyunuma biri gelmişti onun sayesinde geldim oraya. Daha sonra bir kişi daha girdi oyuna bana yardımcı olan kişiyi öldürdü sonra beni öldürmeye çalıştı bende interneti o korku ile kestim.😂

Hocam oynicağınız zaman söylen beraber bitiririz. Ben bitirdiğim için. Size eşlik ederim.

Geri
Yukarı