Dark Souls 3 kılıcı büyülü yapmak

Anrwqq

Centipat
Daha fazla  
Kılıca fire gem yaptığımda kılıcın scalingleri sıfırlanıyor ateş hasarı faithe göre artıyor mu yoksa hep aynımı bir de kılıca fire gem mi basayım yoksa lightning büyüleri var kılıca geçici olarak elektrik efekti veriyor onu mu kullanayım onun hasarı da faithe göre artıyor bir de mu yoksa hep aynımı cevap verirseniz sevinirim. Full faith basmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Fire Infusion herhangi bir istatistikten scale almaz, Chaos infusion FTH+INT istatistiğinden scale alıp ateş hasarı verir sadece, düz fire infusion scale almıyor. Hem ateş hasarı verip hem de FTH+INT ikilisinden eşit oranda scale almasını istiyorsanız ihtiyacınız olan infusion Chaos.

Faith kullanıyorsanız size gerekli olan infusion Blessed / Lightning olacak, ancak Blessed çoğu silah için iyi bir seçenek değil, fiziksel hasarınızı ciddi oranda düşürdüğünden Lightning çoğu silah için daha iyi tercih oluyor.

Blessed kullanacaksan Lothric Knight Greatsword ile birlikte kullanmanı öneririm, ikisi iyi sonuç veren nadir kombinasyonlardan biri oyunda.

Fire ınfusion herhangi bir istatistikten scale almaz, chaos infusion fth+ınt istatistiğinden scale alıp ateş hasarı verir sadece, düz fire infusion scale almıyor. Hem ateş hasarı verip hem de fth+ınt ikilisinden eşit oranda scale almasını istiyorsanız ihtiyacınız olan infusion chaos.

Faith kullanıyorsanız size gerekli olan infusion blessed / lightning olacak, ancak blessed çoğu silah için iyi bir seçenek değil, fiziksel hasarınızı ciddi oranda düşürdüğünden lightning çoğu silah için daha iyi tercih oluyor.

Blessed kullanacaksan lothric Knight greatsword ile birlikte kullanmanı öneririm, ikisi iyi sonuç veren nadir kombinasyonlardan biri oyunda.

Cevap verdiğiniz için teşekkürler lightning büyüleri kullanmakta istiyorum kılıcıma lightning büyüsü yeterli mi yoksa kılıcıma blessed veya lightning (hangisi daha güçlü) infusion da basayim mi bir de greatsword oynamak istemiyorum biraz daha hafif kılıçlarla oynamak istiyorum broadsword, mornign star veya drang hammers gibi kılıçlar kullanmak istiyorum bu silahlara hangisi daha iyi olacaktır.

Cevap verdiğiniz için teşekkürler lightning büyüleri kullanmakta istiyorum kılıcıma lightning büyüsü yeterli mi yoksa kılıcıma blessed veya lightning (hangisi daha güçlü) infusion da basayim mi bir de greatsword oynamak istemiyorum biraz daha hafif kılıçlarla oynamak istiyorum broadsword, mornign star veya drang hammers gibi kılıçlar kullanmak istiyorum bu silahlara hangisi daha iyi olacaktır.
Bu durumda size 2 müthiş önerim var, eğer silahınıza infusion basmak istiyorsanız Lothric Knight Sword tercih edin ve Lightning infusion basın, oyundaki en iyi straight sword'dur, menzili iyidir, normalden biraz daha fazla kritik hasarı vardır ve çok iyi scale alır. +10'da Faith'den A ile scale alıyor olması gerekiyor. Üstelik oyunun çok erken safhasında bile elde edilebiliyor fakat düşürmek gerekiyor, bu silahı taşıyan Lothric şövalyelerinden düşürülmeli. Oyunun ilk haritası olan High Wall of Lothric haritasının ikinci bonfire'ı olan Tower on the Wall bonfire'ının hemen altında bu silahı taşıyan bir şövalye var, bonfire'a da epey yakın, sürekli bunu keserek düşürebilirsiniz oyunun başında kolayca.

Infusion basmadan sadece buff basarak kullanacaksanız Sunlight Straight Sword öneririm, silahın kendiliğinden Faith scaling'i olduğundan infusion basmaya gerek kalmıyor. Bu silaha Infusion basılamaz ancak buff basılabilir, bunu almak için oyunda biraz daha ilerlemeniz gerekiyor.

Bu durumda size 2 müthiş önerim var, eğer silahınıza infusion basmak istiyorsanız Lothric Knight Sword tercih edin ve Lightning infusion basın, oyundaki en iyi straight sword'dur, menzili iyidir, normalden biraz daha fazla kritik hasarı vardır ve çok iyi scale alır. +10'da Faith'den A ile scale alıyor olması gerekiyor. Üstelik oyunun çok erken safhasında bile elde edilebiliyor fakat düşürmek gerekiyor, bu silahı taşıyan Lothric şövalyelerinden düşürülmeli. Oyunun ilk haritası olan High Wall of Lothric haritasının ikinci Bonfire'ı olan Tower on the Wall bonfire'ının hemen altında bu silahı taşıyan bir şövalye var, Bonfire'a da epey yakın, sürekli bunu keserek düşürebilirsiniz oyunun başında kolayca.

Infusion basmadan sadece buff basarak kullanacaksanız Sunlight Straight Sword öneririm, silahın kendiliğinden Faith Scaling'i olduğundan infusion basmaya gerek kalmıyor. Bu silaha Infusion basılamaz ancak buff basılabilir, bunu almak için oyunda biraz daha ilerlemeniz gerekiyor.

Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı