Dark Souls 3 oyununda bir önceki kayda nasıl dönülür?

beruxen

Kilopat
Daha fazla  
Oyun sırasında konuşmam gereken bir NPC'yi yanlışlıkla öldürdüm. Oyun dosyasını geri almam lazım, bilen biri yardım edebilir mi?

Dediğiniz gibi. NG+ yaptığım zaman manuel kayıt dosyaları oluşturacağım. Yoksa geri dönüşü olmuyor.
İmkansız hocam o. İmkansız derken oyunda manuel save alamıyosun. Anca şöyle olur diyelim ki bir daha dirilmeyen bi düşmandan silah düşürmeye çalışıyosun en yakın bonfireda oyundan çıkarsın, oyunun kayıt dosyasının olduğu klasöre gider kaydı yedeklersin, oyuna girer o düşmanı kesersin baktın silah düşmedi oyunu kapatır o yedeklediğin kaydı tekrar atar bir daha denersin. Başka türlü yanlış bişey yaptığın an, tam uçurumdan düşerken vs oyundan o saniye çıkmazsan unut gitti artık o.

İmkansız hocam o. İmkansız derken oyunda manuel save alamıyosun. Anca şöyle olur diyelim ki bir daha dirilmeyen bir düşmandan silah düşürmeye çalışıyosun en yakın bonfireda oyundan çıkarsın, oyunun kayıt dosyasının olduğu klasöre gider kaydı yedeklersin, oyuna girer o düşmanı kesersin baktın silah düşmedi oyunu kapatır o yedeklediğin kaydı tekrar atar bir daha denersin. Başka türlü yanlış bir şey yaptığın an, tam uçurumdan düşerken vs oyundan o saniye çıkmazsan unut gitti artık o.

Yok zaten ben manuel derken bahsettiğiniz anlamda dedim. Oyunun save dosyasının olduğu klasörü kopyalayıp her bölümde manuel kayıt almaktan bahsettim. Başka türlü yapılmıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı