Dark Souls II Bundle 119TL

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Seri yüksek bir fiyattan zam yiyerek şu fiyatlara yükselmişti bildiğiniz gibi.
Dark Souls Remastered: 119TL-599TL
Dark Souls 2 Scholar of the First Sin: 119TL-599TL
Dark Souls 3 179TL-899TL
Fakat bandai namco şirketi 2.oyunun normal DLC paketlerini içeren sürümüne zam yapmayı muhtemelen unuttu ki fiyatı hala 119TL ve zamlanacak gibi de durmuyor.
Oyun tüm DLC paketlerini içeriyor ve PC sürümünün grafikleri neredeyse Scholar of the First Sin ile aynı satın alıp bakabilirsiniz ilk gördüğümde ben de aynı oyun dedim fakat eşya yerleri ve düşmanların yerleri farklı.
Seriye girmek isteyen fakat ucuza takılmak isteyenler hemen almalı diye düşünüyorum.
Not: Oyunda büyük bir hitbox problemi var bu Scholar of the First Sin sürümü için de geçerli sebebi ise bu oyunu yapan ekip FromSoftware şirketinin yan ekibi o yüzden biraz daha tecrübesizler gene de 119TL fiyatına alınabilir.

Çok sıkıntı yaşanır mı bu sürümle?

Hocam şöyle söyleyeyim geliştirici ekip arasında şöyle bir muhabbet döndüğünü düşünüyorum.
Geliştiriciler: "ya baba biz yeni oyun falan üretemeyiz en son çıkan hangi oyunumuz var?"
Çalışan: "Dark Souls 2 var abi onun da hitbox hatası var."
Geliştiriciler "tamam kardeşim ya bak oradaki eşyaların yerlerini falan değiştirin grafiklere 1-2 cila atın hitboxun metresini kısaltın sonuna da Scholar of the First Sin ekleyin 480TL farkla verin piyasaya gitsin ya"
Kısacası hiçbir sorun olmaz.

Cila dediğimde ışıklandırma bu arada oyunda majula kör eder insanı ama normal sürümde gayet iyi bir halde.

Hocam şöyle söyleyeyim geliştirici ekip arasında şöyle bir muhabbet döndüğünü düşünüyorum.
Geliştiriciler: "ya baba biz yeni oyun falan üretemeyiz en son çıkan hangi oyunumuz var?"
Çalışan: "Dark Souls 2 var abi onun da hitbox hatası var."
Geliştiriciler "tamam kardeşim ya bak oradaki eşyaların yerlerini falan değiştirin grafiklere 1-2 cila atın hitboxun metresini kısaltın sonuna da Scholar of the First Sin ekleyin 480TL farkla verin piyasaya gitsin ya"
Kısacası hiçbir sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı