Dark Souls serisinin oyunları zamlandı!

Hocam ben satın alırken sitede 20₺ yazıyordu, satın alımı gerçekleştirdim ödemeyi yaptım, tarafıma e-mail attılar sonra siteden fiyatı güncellediler, siparişte ise kocaman ********İADE******** yazıyordu. İade istemiyorum oyunumu istiyorum denildiğinde de teknik aksaklıktan teslim yapamıyoruz dendi. Canlı destekleriyle görüştüm, aynı şekilde dönüş yapıldı.
Email adresime ödeme dekontları geldi. Bende de aynı şeyleri yaparlarsa yarın ilk iş tüketici haklarına gitmem olacak. Teknik aksaklıktan teslimi bugün yapamayıp yarın 600-700 liradan başkalarına nasıl yaparlarmış öğrenmiş olurlar :D

Email adresime ödeme dekontları geldi. Bende de aynı şeyleri yaparlarsa yarın ilk iş tüketici haklarına gitmem olacak. Teknik aksaklıktan teslimi bugün yapamayıp yarın 600-700 liradan başkalarına nasıl yaparlarmış öğrenmiş olurlar :D
Ben 20₺ için tepkimi koymaktan fazla bir şey yapamıyorum maalesef. Umarım teslim etmezler de kazancınızı alırsınız. Kimsenin almayacağı overpriced cd keyleri güncellemeyip eski fiyatından biraz daha pahalıya satmak yerine 300-400 liraya satmaya çalışıyorlar. Yazık. Sitede pazar açmasanız bile TC Kimlik istiyorlar. :D

1675362632064.png

Ben 20₺ için tepkimi koymaktan fazla bir şey yapamıyorum maalesef. Umarım teslim etmezler de kazancınızı alırsınız. Kimsenin almayacağı overpriced CD keyleri güncellemeyip eski fiyatından biraz daha pahalıya satmak yerine 300-400 liraya satmaya çalışıyorlar. Yazık. Sitede pazar açmasanız bile T.C. kimlik istiyorlar. :D

Eki Görüntüle 1654878

Ben böyle insanlarla uğraşmayı severim. Ülkece ne uğraşacağım mantığında olduğumuz için böyle satıcılarda herkesi aynı sanıyor. Ben büyük bir keyifle uğraşırım.

Ben 20₺ için tepkimi koymaktan fazla bir şey yapamıyorum maalesef. Umarım teslim etmezler de kazancınızı alırsınız. Kimsenin almayacağı overpriced cd keyleri güncellemeyip eski fiyatından biraz daha pahalıya satmak yerine 300-400 liraya satmaya çalışıyorlar. Yazık. Sitede pazar açmasanız bile TC Kimlik istiyorlar. :D

Eki Görüntüle 1654878
Dediğiniz gibi oldu isterseniz iade başlatabilirim dediler. Yarın onlara güzel bir haber vereceğim.
foxngame iade başlatabiliriz diyor..png

Son düzenleme:
Hocam ben satın alırken sitede 20₺ yazıyordu, satın alımı gerçekleştirdim ödemeyi yaptım, tarafıma e-mail attılar sonra siteden fiyatı güncellediler, siparişte ise kocaman ********iade******** yazıyordu. İade istemiyorum oyunumu istiyorum denildiğinde de teknik aksaklıktan teslim yapamıyoruz dendi. Canlı destekleriyle görüştüm, aynı şekilde dönüş yapıldı.

Eki Görüntüle 1654865

DurmaPlay ve N11 üzerinden CD key olarak satış yapan benzeri sitelerde teslimatınız kesin yapılıyor. Foxngame biraz asiliği seviyor herhalde.

Aynısı bugün bana DurmaPlay oldu starbound adında oyuna Steam'de zam geldi hemen arkasından 30 TL DurmaPlay'da buldum ve satın aldım hemen arkasında bana resimde belirtiğim mesajı gonderdiler daha sonra DurmaPlay baktım ve gerçekten 30 TL fiyatı 165TL çıkarmıştılar.

Durmaplay.png

Ben böyle insanlarla uğraşmayı severim. Ülkece ne uğraşacağım mantığında olduğumuz için böyle satıcılarda herkesi aynı sanıyor. Ben büyük bir keyifle uğraşırım.

Dediğiniz gibi oldu isterseniz iade başlatabilirim dediler. Yarın onlara güzel bir haber vereceğim. Eki Görüntüle 1654892

Bugün bana aynısı DurmaPlay oldu.

Geri
Yukarı