DarkFlash Aquarius nasıldır?

Kaykaysürenkedi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
*i5 12500H, RTX3050Tİ,16GB RAM.*
Meslek
Öğrenci
darkFlash aquarius almayı düşünüyorum DarkFlash Aquarius Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe . Kasanın HDD kızağı yokmuş ama 1-4 arası HDD takılabiliyormuş. Ön tarafı mesh olduğu için hava akışı güzel bir kasaya benziyor. Beğendim bu kasayı fakat örneğin gece uyurken sesinden rahatsız olur muyum? RGB fanların kumandası varmış ama ben bu fanları anakarta bir yere bağlayacak mıyım yoksa sadece kasaya montelesem yeterli oluyor mu? Bir yazılım ile bilgisayardan fanların rengi ayarlanıyor mu? Başka kasa önerisi istemiyorum o yüzden bütçe yazmadım.

Sistem;
ATX anakart.
2 adet HDD.
Zalman ZM650-gvıı 650W 80+Bronze PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
darkFlash aquarius almayı düşünüyorum DarkFlash Aquarius Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe. Kasanın HDD kızağı yokmuş ama 1-4 arası HDD takılabiliyormuş. Ön tarafı mesh olduğu için hava akışı güzel bir kasaya benziyor. Beğendim bu kasayı fakat örneğin gece uyurken sesinden rahatsız olur muyum? RGB fanların kumandası varmış ama ben bu fanları anakarta bir yere bağlayacak mıyım yoksa sadece kasaya montelesem yeterli oluyor mu? Bir yazılım ile bilgisayardan fanların rengi ayarlanıyor mu? Başka kasa önerisi istemiyorum o yüzden bütçe yazmadım.

Sistem;
ATX anakart.
2 adet HDD.

Hocam darkFlash kasaları GameGaraj'ın kullandığı markadır kalitelidir fakat sorduğunuz sorulara cevap veremiyorum bilmediğimden sadece belirtmek istedim :D

Çok takıntılı biri değilsen rahatsız olmazsın.

1 tane HDD takılabiliyor.

Fan çoklayıcı var arkada. O çoklayıcıyı anakarta bağlayacaksın sadece.

Ben denedim olmuyordu PC'den ayarlayamadım fan rengini.

Çok takıntılı biri değilsen rahatsız olmazsın.

1 tane HDD takılabiliyor.

Fan çoklayıcı var arkada. O çoklayıcıyı anakarta bağlayacaksın sadece.

Ben denedim olmuyordu PC'den ayarlayamadım fan rengini.

Hocam 6 tane HDD takılabiliyormuş bu kasaya. @Setsuna Yuki hocam söylemişti, dün gördüm.

darkFlash aquarius almayı düşünüyorum DarkFlash Aquarius Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe. Kasanın HDD kızağı yokmuş ama 1-4 arası HDD takılabiliyormuş. Ön tarafı mesh olduğu için hava akışı güzel bir kasaya benziyor. Beğendim bu kasayı fakat örneğin gece uyurken sesinden rahatsız olur muyum? RGB fanların kumandası varmış ama ben bu fanları anakarta bir yere bağlayacak mıyım yoksa sadece kasaya montelesem yeterli oluyor mu? Bir yazılım ile bilgisayardan fanların rengi ayarlanıyor mu? Başka kasa önerisi istemiyorum o yüzden bütçe yazmadım.

Sistem;
ATX anakart.
2 adet HDD.

Bizzat kasanın kendisini kullanıyorum hava akışı falan olsun fanların ışığı olsun kumandası olsun çok güzel fanların sesi neredeyse hiç yok Mafia defnivite Edition gibi ağır oyunlarda sistem 55 60 derece arasında küçük her yere uyum sağlayabilecek bir kasa bence al tavsiye ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı