Darmoshark K8 alınır mı?

Bütçe
2000-3000 zorlarım
Apex 9'da o özellik yok maalesef tek artı yönü hotswap olması.

Klavye kötü değil zaten fakat o fiyata daha iyi klavyeler bulunuyor.

Apex 9 da ayarlanabilir switcher var OPT'i point omni pointin geliştirilmiş versiyonu sadece ben yanlış yazmışım.

https://amzn.eu/d/hobyBE6 bende bunu öneririm Gateron yellow yağlanmış Switch'ler ile geliyor.
Attığınız klavyeye nazaran daha iyidir.
Akko 5075S knob olmasıyla ve kasanın ses yalıtımının daha iyi olmasıyla öne çıkıyor. Darmoshark ise 3 modlu olmasıyla öne çıkıyor diyebilirim. Kullanım amacına göre ikisinden birisi tercih edilebilir.

Apex 9 da ayarlanabilir switcher var OPT'i point omni pointin geliştirilmiş versiyonu sadece ben yanlış yazmışım.

Ayarlanabilir Switch'ler değil. Optik Switch'lerde bu pek mümkün değil zaten. Tek artı yönü tepkime süresi ve tak çıkar özelliği (hotswap) olması o kadar.

Ayarlanabilir Switch'ler değil. Optik Switch'lerde bu pek mümkün değil zaten. Tek artı yönü tepkime süresi ve tak çıkar özelliği (hotswap) olması o kadar.

Hocam 1 ile 1.5 arasında değiştirilebildiği yazıyor sitesinde.

Sadece Steelseries'in ürettiği OptiPoint switchler ile uyumlu. Ve yanlış bilmiyorsam OptiPoint switchler Türkiye'de ayrı olarak satılmıyor. Yani özelleştirme açısından çok kısıtlı bir klavye. Ben şahsen tercih etmezdim 3000TL gibi bir fiyata. Ve optik ile normal switch arasındaki gecikmeyi bir insan ayırt edemez.

Hocam 1 ile 1.5 arasında değiştirilebildiği yazıyor sitesinde.

Evet haklısınız ben oradaki 1 1.5 olayını başka anlamışım fakat arasında devasa bir fark yok.

Ayrıca kullandığım Akko'nun bir modelinde 10 kademeli tuş basım sertliğini ayarlayabiliyorum sadece SteelSeries'e özgü bir özellik değil ben istersem optipoint Switch alıp kendi klavyeme takıp kullanabilirim fakat o kademe ayarlama mevzusunu kullanamam sadece.

Akko 5075s knob olmasıyla ve kasanın ses yalıtımının daha iyi olmasıyla öne çıkıyor. Darmoshark ise 3 modlu olmasıyla öne çıkıyor diyebilirim. Kullanım amacına göre ikisinden birisi tercih edilebilir.

Kanka ben güzel görünsün iyi sesi olsun ve oyunlarda iyi performans sergilesin istiyorum.
Bu arada Akko 5075s ayarlanabilir Switch mi?

Geri
Yukarı