Elektronik Darmoshark M3 ve N3 1199 TL

ben şşimdi m3 alsammı almasammı

Bu arada m3'ün ms değeri kaç, Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed kullandım 8ms imiş ve ben gecikmeyi hissedebiliyordum rahatsız oldum ve iade ettim

Bu modeller genelde; gpx SL, XM1r, waxee Xe, sora, pulsar X2 v2, V2 Pro, V3 Pro, hsk Pro, fantech, pwagne, Lamzu ve HyperX gibi üst seviye sensor ve yapı kalitesi ile gelen modellerle kiyaslaniyor.
Click hissiyatında ise iyi kötü yerine, zevklere hitap eden bir dil kullanılıyor.
Fiyat konusunda ise; sadece dongle+sensör+Wireless PCB(3395) vb. şeyler zaten masraflı. Söylediğin farelere firmalar 3389 veya 3395'in kablolu PCB'sini bile taksa masrafları 2'ye katlanıyor.
Razer'lara zaten hiç girmiyorum, 7 dolarlık Dongle'yi 35 Dolar'a satıyor.

Ben şimdi M3 alsammı almasammı.

Bu arada m3'ün ms değeri kaç, Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed kullandım 8ms imiş ve ben gecikmeyi hissedebiliyordum rahatsız oldum ve iade ettim

Eğer sensör 4KHz ile çıkan üst silikonda ise, gecikme düşük çıkacaktır.

Ben şimdi M3 alsammı almasammı.

Sanırım ekranın 144Hz bu mouse ile 240Hz ekranda gecikme 4.2ms ama 144 de 8 olur.

Vergisi var ama Amazon hallediyor onu. Ödeme sayfasında ne gördüysen o. 980 TL.

Hayır dostum o taşıyıcı Amazon ise geçerlidir araştırıp bakabilirsin kapıda vergi ödüyorsun PTT ile geliyor kapına.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-12 163612.png
    14,2 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…