Elektronik Darmoshark M3 ve N3 1199 TL

• Konuyu başlatan poe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 338
  • Görüntüleme 32B
ben şşimdi m3 alsammı almasammı

Bu arada m3'ün ms değeri kaç, Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed kullandım 8ms imiş ve ben gecikmeyi hissedebiliyordum rahatsız oldum ve iade ettim :)

Şu anda elimde 4 tane fazladan mouse var. SteelSeries Rival, Bloody v7ma, Razer DeathAdder Chroma, Razer Viper Mini, Logitech GG402 hyperion Fury bu farelerin hepsini kullandım. 4 tanesi halen elimde bulunmakta. Deneyimim bayağı fazla bu konuda merak etmeyin. Farelerin Switch'lerinin kalitesini, markasını bilmem ben kullanış hissiyatı, konfor ve hızına bakıyorum. Kaydırma hızı, tutuş hissiyatı, tıklama kalitesi Viper Mini'den oldukça düşük. Bu fiyatı almasının tek nedeni wriless olması bence. Bununla ilgili video yapacağım diğer mouse karşılaştırmaları ile birlikte o zaman tekrardan konuşalım.

Bu modeller genelde; gpx SL, XM1r, waxee Xe, sora, pulsar X2 v2, V2 Pro, V3 Pro, hsk Pro, fantech, pwagne, Lamzu ve HyperX gibi üst seviye sensor ve yapı kalitesi ile gelen modellerle kiyaslaniyor.
Click hissiyatında ise iyi kötü yerine, zevklere hitap eden bir dil kullanılıyor.
Fiyat konusunda ise; sadece dongle+sensör+Wireless PCB(3395) vb. şeyler zaten masraflı. Söylediğin farelere firmalar 3389 veya 3395'in kablolu PCB'sini bile taksa masrafları 2'ye katlanıyor.
Razer'lara zaten hiç girmiyorum, 7 dolarlık Dongle'yi 35 Dolar'a satıyor.

Ben şimdi M3 alsammı almasammı.

Bu arada m3'ün ms değeri kaç, Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed kullandım 8ms imiş ve ben gecikmeyi hissedebiliyordum rahatsız oldum ve iade ettim :)

Eğer sensör 4KHz ile çıkan üst silikonda ise, gecikme düşük çıkacaktır.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-12 163612.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-12 163612.png
    14,2 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı