Dava açmakla tehdit edilmek

Bana sadece bir konuşmanın görüntüsünu attı bilgi topladigina dair. Eski İspanyol kizarkadasimin o da. Şuanda Türkiye'de ise kaçak kaldığını biliyorum ikameti iptal olmuştu çünkü işten çıkınca. Fakat bana bu görüntüyü yolladı bilgi toplamaya çalışan eleman "böyle böyle yazmışsın" diye.
Anladım yani beklemeye geçiyorum bir şey yapmalarına karşın değil mi?
Sizin başkaları ile olan görüşmelerinizi edinmesi suçtur. Hem sizin mesajlaştiginiz hem de bu mesajlari alan kisiler hakkin da delil var ise suc duyurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıntılı yardımcı olmak isterdim ama meslektaşımin dedigi hususlarda bir eksiklik yanlışlık yok.
Sizin başkaları ile olan görüşmelerinizi edinmesi suçtur. Hem sizin mesajlaştiginiz hem de bu mesajlari alan kisiler hakkin da delil var ise suc duyurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıntılı yardımcı olmak isterdim ama meslektaşımin dedigi hususlarda bir eksiklik yanlışlık yok.
Ah bir de şimdi baktım, bana yazmış eski grubunun üyelerine mesaj atıyorum hakkında bilgi toplamak için diye. Bunu da screenshot alıp saklayayim mi? Dosyamı sadece screenshotlar ile mi olusturayim yoksa konuşmayı extract edip sunabilir miyim herhangi bir durumda?

Son düzenleme:
Bana sadece bir konuşmanın görüntüsünu attı bilgi topladigina dair. Eski İspanyol kizarkadasimin o da. Şu anda Türkiye'de ise kaçak kaldığını biliyorum ikameti iptal olmuştu çünkü işten çıkınca. Fakat bana bu görüntüyü yolladı bilgi toplamaya çalışan eleman "böyle böyle yazmışsın" diye.
Anladım yani beklemeye geçiyorum bir şey yapmalarına karşın değil mi?

Ah bir de şimdi baktım, bana yazmış eski grubunun üyelerine mesaj atıyorum hakkında bilgi toplamak için diye. Bunu da screenshot alıp saklayayim mi? Dosyamı sadece screenshotlar ile mi olusturayim yoksa konuşmayı extract edip sunabilir miyim herhangi bir durumda?

İsterseniz özelden yardımcı olabilirim buradan takip etmekte zorlanıyorum.

İsterseniz özelden yardımcı olabilirim buradan takip etmekte zorlanıyorum.
Tabiiki bana ulaşabilir misiniz? behlul_akgun Instagram hesabim. Arkamda beyaz bi Doblo araba var.
Arkadaşlar merhaba,
Durum hakkında bilgilendirme için yazıyorum. Bunun için yakında bir YouTube videosu da çekeceğim hatta.
Öncelikle bana insanlardan hakkımda bilgi topladığını yazdı ve screenshot yolladı eski kız arkadaşımla konuşmama dair. Bu yasal olarak suç. Zaten bu davayı eski İspanyol kız arkadaşımın açması lazım ki ikamet süresi bittiği için yargı yoluna başvuramaz diye düşünüyorum.
Tek problem bu kişi yasal olmayan yollarla sahte belge oluşturup, adıma dava açmaya çalışabilir. Bunun için de elimde yazdığı şeyler var. Eğer mahkeme elimdeki WhatsApp yazismasini delil olarak kullanırsa hiçbir problem olmaz diye düşünüyorum.
Velhasıl kelam çok ilginç bir spesimenle karşı karşıya geldim ve bundan zararlı çıkan sadece 1 ay önce ayrıldığım kız arkadaşım olacak çünkü manipüle ediliyor sürekli bu kişi tarafından bana dava açması için ama o da bunu istemiyor.
Bir şey soracağım bu adam bana eski insanlara yazdığım şeylerden dolayi kişisel olarak dava açmak zorunda mı ilk önce yoksa beni ihbar edip peşime polisi falan yakabilir mi?
Bir gelişme olursa bilgilendiririm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı