Days Gone alınır mı?

p6ultimate

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba etail sitesinden oyun kodu olarak Days Gone almak istiyorum. 86 TL'ye almış olacağım. Sizce 86 TL'ye almaya değer mi veya fiyatı makul mü? Başka tavsiye edebileceğiniz bir oyun var mı?

Merhaba etail sitesinden oyun kodu olarak Days Gone almak istiyorum. 86 TL'ye almış olacağım. Sizce 86 TL'ye almaya değer mi veya fiyatı makul mü? Başka tavsiye edebileceğiniz bir oyun var mı?

Reis al ben oynadım deneyimledim gayet güzel oyun hikayeside kafi onun dışında deneyimleride iyi Days Gone'u oynayın oynattırın.

Hocam Etail'den 86 değil de 80 TL'ye alabiliyorsunuz şu an Horizon25 kodu ile.

Merhaba dediğiniz indirim kodunu yazdım fakat çalışmadı bulabileceğim güncel bir kodu var mı veya nereden bakabilirim?

Merhaba dediğiniz indirim kodunu yazdım fakat çalışmadı bulabileceğim güncel bir kodu var mı veya nereden bakabilirim?

Hocam Etail'den 86 değil de 80 TL'ye alabiliyorsunuz şu an Horizon25 kodu ile.

86 TL'ye alabilmemin sebebi şu anda Tosla oyun kodlarına %20'sini geri veriyor.

Hocam kod "Daysgone25". Özür diliyorum, bir başka oyunun koduyla karıştırmışım. Bu kodu yazarsanız 80 TL'ye düşüyor, Steam key olarak veriliyor. Tosla'nın casback'inin gelmesini beklemezsiniz en azından bu siteden alarak. Diğer indirimler:

Days Gone.
DaysGone25 kodu ile birlikte sadece 80 TL.
Days Gone PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Horizon Zero Dawn: Complete Edition.
Horizon25 kodu ile birlikte sadece 80 TL.
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

God of War.
war28 kodu ile birlikte sadece 140 TL.
God of War PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Uncharted: Legacy of thieves Collection.
legacy25 kodu ile birlikte sadece 255 TL.
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

sackboy: A big adventure.
big30 kodu ile birlikte sadece 280 TL.
Sackboy™: A Big Adventure PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Hocam kod "Days Gone25". Özür diliyorum, bir başka oyunun koduyla karıştırmışım. Bu kodu yazarsanız 80 TL'ye düşüyor, Steam key olarak veriliyor. Tosla'nın casback'inin gelmesini beklemezsiniz en azından bu siteden alarak. Diğer indirimler:

Bir şey sormak isityorum Tosla gibi kartları bu site kabul etmiyor mu? Az önce kart bilgilerini yazdım fakat satın almama izin vermiyor.

Geri
Yukarı