Days Gone alınır mı?

Haklısınız gercekten oyun onerileriniz var mı?

Vallahi çok oyun oynayıp bilgisi olan birisi değilim, ruh halime göre girip oynuyorum ancak son zamanlarda fark ettim ki güzel ve göze çarpan oyunları almayınca sonradan çok pişman ediyor genelde. O yüzden bu Steam para birimi değişiminde birçok oyunu kütüphaneye dizmeyi düşünüyorum.
ETail'den indirimli alacaklarım;
Screenshot_39.png

Steam'den almayı düşündüklerim;
Screenshot_40.png
Tabii Steam dekiler daha çok tadımlık korku oyunları vs.

Vallahi çok oyun oynayıp bilgisi lan birisi değilim, ruh halime göre girip oynuyorum ancak son zamanlarda fark ettim ki güzel ve göze çarpan oyunları almayınca sonradan çok pişman ediyor genelde. O yüzden Steam bu para birimi değişiminde birçok oyunu kütüphaneye dizmeyi düşünüyorum.

Hocam ETail'deki oyunları oynadım cok iyiydiler aklımda Days Gone var cok.

Hocam ETail'deki oyunları oynadım cok iyiydiler aklımda Days Gone var cok.

Evet onu bende çok düşündüm ancak bu kadar oyun içerisinde 300TL gibi bir fiyatla Steam üzerinden alınmaz bana göre. Zaten orta bir oyun gibi duruyor. PC içi sorunların çoğunun düzeldiğini duydum ancak yine de bu fiyata bu kadar oyun tercihim farken gidip almam. Sizi içine çekiyorsa fiyatına değer mi bilmem ama yukarıdaki arkadaşların dediği gibi tatmin edebilir.

Vallahi çok oyun oynayıp bilgisi olan birisi değilim, ruh halime göre girip oynuyorum ancak son zamanlarda fark ettim ki güzel ve göze çarpan oyunları almayınca sonradan çok pişman ediyor genelde. O yüzden bu Steam para birimi değişiminde birçok oyunu kütüphaneye dizmeyi düşünüyorum.

Aralarından sadece God of War'ı aldım (alabildim) en çok Spider-Man'i istiyordum bir spdierman fanı olarak :D lakin param yetişmiyor öğrenci oldugumdan harçlıklarımla almaya çalışıyorum o yüzden 100-150TL bandında hikayesi saran bir oyun varsa çok güzel olur benim için.

@Ways, normalde 296 TL'ye değecek oyun değil ancak bir ay sonra bu fiyatlardan bulmak imkansıza yakın olacağı için almanızı tavsiye ederim.

Eğer indirim bitmeden ETail'de stok yenilenirse alırım tabii ama yukarıda bıraktığım 2. fotodaki oyunlar bir de Steam'den alacağım çerezlik oyunlarla birlikte oynamayı çok istediğim bir oyun diyemem yani olmasa da olur. Çünkü bu oyun alma isteği Steam'in hamlesi yüzünden oldu yoksa şu aralar para harcamam gereken daha çok şey var ve aslında biraz da buralardan kısmaya çalışıyorum. Yine de sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı