DDR3 Sistemden DDR4'e Geçiş Öneri

Haf dışında bir kasa önerisi herhangi bir forumda göremedim ki.

Eski kasamdan çok memnundum ama şirkette ofistede haf kullanıyorum birazcıkta alıştım açıkcası.
Haf kasaların sizin önerinizdeki power supply kadar iyi bir power'a sahip olan herhangi bir modeli var ise ki bilmiyorum

O modeli alıp, üzerine sıvı soğutma olarak ne önerirsiniz.

Haf dışında bir kasa önerisi herhangi bir forumda göremedim ki.

Eski kasamdan çok memnundum ama şirkette ofistede haf kullanıyorum birazcıkta alıştım açıkcası.
Haf kasaların sizin önerinizdeki power supply kadar iyi bir power'a sahip olan herhangi bir modeli var ise ki bilmiyorum

O modeli alıp, üzerine sıvı soğutma olarak ne önerirsiniz.
Şirkette kullandığın için alışmış olabilirsin ama birazda diğer markaların modellerine baksan ?
Mesela

Corsair Obsidian Series
Corsair Obsidian Series PC Cases — Rugged steel meets the subtle elegance of brushed aluminum in these world-class computer cases designed to be...
750d_built_side_view_opened.png

veya
Corsair Graphite Series
Corsair Graphite Series PC Cases — mid-tower computer cases designed to inspire desire, without compromising the features you want or the cooling...
760T_built_side_view_closed_wht.png

Veya
Thermaltake Full Tower Series
Thermaltake - Global
pic5.jpg

Haf yetersiz kaldı,

DDR4 Kingston ramlar çok büyük oldugu için entegre edemedim.

GNPS12X Zalman vardı eski kasada onuda denedim yok arkadaş

Delirtti beni anakartı en son masaya entegre ettim
Doğru dürüst bir sogutucu (Zalman Reserator 3 max dual kimseye önermiyorum) alarak şu yükseklik probleminde çözüp bilgisayarımı kurmak istiyorum.

İşlemciden biraz yukarı çıkabilmek mümkünmüdür

BJYMUkE.jpg

CuJfkqv.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı