Dead by Daylight Türkiye'de neden oynanmıyor?

Kainny

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
gabenin öz oğlu
Herkese merhaba,

Sorum başlıktaki gibi. Oyun buglu ama gerçekten eğlenceli. Adamlar Türkçe dil desteği de eklediler halen takan çok az. Valorant gibi bazı oyunlar çok hype alıp bu oyunun oynanmamasının sebebi ne?

Üstelik oyun Türk oyuncularının da sevdiği bir oyun olan Resident Evil ile anlaştı. Belki 15 Haziran'da DLC çıkınca Türkiye'de oyuncu artar. Ama cidden salak saçma oyunların oynanıp böyle oyunların keşfedilmemiş olması beni gerçekten üzüyor.

İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,

Sorum başlıktaki gibi. Oyun buglu ama gerçekten eğlenceli. Adamlar Türkçe dil desteği de eklediler halen takan çok az. Valorant gibi bazı oyunlar çok hype alıp bu oyunun oynanmamasının sebebi ne?

Üstelik oyun Türk oyuncularının da sevdiği bir oyun olan Resident Evil ile anlaştı. Belki 15 Haziran'da DLC çıkınca Türkiye'de oyuncu artar. Ama cidden salak saçma oyunların oynanıp böyle oyunların keşfedilmemiş olması beni gerçekten üzüyor.

İyi günler.
Benim almama sebebim aslında yalnız oynamak zorunda kalmak. Ekip halinde alınsa aslında 10/10 aktivite. Zamanında çok fazla YuTuber video çekti oyunla ilgili ama bazen reklam çalışmaları isten
ilen etkiyi veremiyor.

Birçok kişi korkuyor o yüzden. Ben de ilk başladığımda katil kovalayınca heyecanlanıyordum fakat oynadıkça alışıyorsun. Ve yalnız oynayınca pek sarmıyor biz 4 kişi oynuyoruz hem daha kolay hem de daha eğlenceli oluyor.

Ben tek oynuyorum ve sarıyor :D. Hitbox sorunu fazla değil aslında ya. Korkunç değil aslında. Bende korkuyordum ilk başladığımda. Bazen başka oyunlarla beraber indirimle bir pakette satılıyor. En son Left 4 Dead ile birlikte 20 liraya satılmıştı.

Türkiye'de bazı oyun kültürü problemleri var, Rainbow Six, Dead by Daylight ve şu an sayamadığım çok kaliteli bir sürü mülti oyun varken hep CS:GO Valorant gibi oyunlar beğenilip oynanıyor. Ben bundan rahatsız mıyım değilim, bir birimizi kandırmayalım türkler ve Ruslar en toksik 2 millet

Türkiye'de bazı oyun kültürü problemleri var, Rainbow Six, Dead by Daylight ve şu an sayamadığım çok kaliteli bir sürü mülti oyun varken hep CS:GO Valorant gibi oyunlar beğenilip oynanıyor. Ben bundan rahatsız mıyım değilim, bir birimizi kandırmayalım türkler ve Ruslar en toksik 2 millet
Değişik bir milletiz ya.

Türkiye'de bazı oyun kültürü problemleri var, Rainbow Six, Dead by Daylight ve şu an sayamadığım çok kaliteli bir sürümülti oyun varken hep CS:GO Valorant gibi oyunlar beğenilip oynanıyor. Ben bundan rahatsız mıyım değilim, bir birimizi kandırmayalım türkler ve Ruslar en toksik 2 millet

Kesinlikle, hadi DBD geçtim ama R6 oynamamak gerçekten ilginç. R6 FPS oyunlarının kralı bana göre fakat yüzüne bakılmıyor bu ülkede.

Geri
Yukarı