Dead cells en baştan başlatıyor

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, Dead cells videoları izliyorum uzun zamandır. Oyunu gerçekten çok beğendim ve Steam'den tüm DLC'leri ile aldım ve merak ediyorum oyun hiçbir yede kaydetmiyor mu? Yani biliyorum Dead cells hatayı affetmeyen bir oyun olduğu için en baştan başlatılıyor. Peki merak ettiğim soru şu yani boss la savaşırken falan oradada mı kaydetmiyor oyunu taa en baştan başlıyoruz. Merak ettiğim bir diğer konu da bu özellikler nasıl açılıyor mesela bir canavar ı öldürdüm bir özellik açıldı ve yerdeki yeşil şeyleri gıdıklayınca sarmaşık büyüyor ama bir diğer özellik daha var onu nasıl açabilirim? Saatlerce oynuyorum ama hala o özelliği açamadım. Açamadığım özellik ise şu bazı yerlerde tabutlar var tabutlara D okununca başka bir tabutun yanına ışınlanabiliyoruz. Videolardan görmüştüm ve ışınlandığımızda da daha iyi silahlar çıkıyor. Yani o özelliği açabilmem lazım ki sonraki Level'e geçebileyim o özelliği nasıl açacağım?

Özellik dediğin şeyler rünler bu rünler oyunda ilerledikçe açılıyor YouTube'dan videolara veya Steam rehberlerine bakabilirsin. Oyunda ölmeden ilerlemen imkansız zaten oynaya oynaya nasıl bir şey olduğunu anlıyacaksın.

Özellik dediğin şeyler rünler bu rünler oyunda ilerledikçe açılıyor YouTube'dan videolara veya Steam rehberlerine bakabilirsin. Oyunda ölmeden ilerlemen imkansız zaten oynaya oynaya nasıl bir şey olduğunu anlıyacaksın.

Peki bir şey diyeceğim yani hiç mi kaydetmiyor mesela boss la savaşacağım öldüm taa en baştan mı?

Geri
Yukarı