Dead Cells için önerileriniz nelerdir?

Darther

Centipat
Merhaba. Dead Cells'e başladım ama oyun hakkında bir şey bilmiyorum. Sorularım şunlar silahlarımızın gitmemesi için yapılabilecek bir şey var mı ve oyunu bitirmek için dümdüz ilerlemek mi lazım? item toplamaya ve karakter geliştirmeye dikkat ediyorum. Son soru hücre nasıl toplanır? Bu sorulara cevap arıyorum ama tavsiyeler verebilirsiniz.

Oyunda silahların hasarını arttıran parşömenler var 3 renk. Hangi renk silah kullanıyorsan sürekli o silahın renginde parşömeni seç (karşına gelecek renk seçenekleri) sakın 3'ünü de eşit verme. Gerisini boşver oyna kafana göre.

Hocam silahların gitmemesi için yapacak bir şey yok. Oyunun amacı o zaten. Deneme yanılma tarzı bir oyun. Hücre toplamak için ise canavarları vs öldürmeniz yeterli.

Merhaba. Dead Cells'e başladım ama oyun hakkında bir şey bilmiyorum. Sorularım şunlar silahlarımızın gitmemesi için yapılabilecek bir şey var mı ve oyunu bitirmek için dümdüz ilerlemek mi lazım? item toplamaya ve karakter geliştirmeye dikkat ediyorum. Son soru hücre nasıl toplanır? Bu sorulara cevap arıyorum ama tavsiyeler verebilirsiniz.
İsterseniz yardımcı modu kullanabilirsiniz.
Öldüğünüzde baştan başlamak yerine öldüğünüz bölüm de tekrardan başlıyorsunuz.
Ayrıca Dead Cells i normal oynamak daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı