DealeXtreme Para İadesi Etmemesi

kadirk06

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Technopat üyeleri, DealeXtreme adlı siteden Mi Band 2'yi yanlış renkle sipariş ettim 2-3 dakika geçmeden iptal ettim siparişi. Sitede para iade edildi olarak gözüküyor ancak İninal'de bir hareketlilik yok ne yapmam lazım?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba Technopat üyeleri, DealeXtreme adlı siteden Mi Band 2'yi yanlış renkle sipariş ettim 2-3 dakika geçmeden iptal ettim siparişi. Sitede para iade edildi olarak gözüküyor ancak İninal'de bir hareketlilik yok ne yapmam lazım?
Teşekkürler.
Uluslararası ticaretlerde iade işlemi 7 iş günü kadar sürebilmekte bankalara göre değişmektedir.
Teşekkürler.
Uluslararası ticaretlerde iade işlemi 7 iş günü kadar sürebilmekte bankalara göre değişmektedir.

Çözüm
Teşekkürler cevaplarınız için.
1 gün kaldı 7 günün dolmasına ve para hala hesabıma geçmedi. Bir anormallik var mı bunda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı