Oyun Death Stranding Epic Games Store'da ücretsiz!

Beyler mağazada normal sürüme tıklıyorum kütüphanede yazıyor. Ama kütüphanede aratınca çıkmıyor oyun. Nedenini bilen var mı ?
Edit: Ana epic hesabımdan çıkıp diğer hesabıma girdim sonra ondan çıkıp tekrar ana hesabıma girdim düzeldi. İyi ki AAA oyun verdi çöp herifler bütün platform birbirine girdi.

Son düzenleme:

DEATH STRANDING: Director's Cut şunları içerir:​

1. The Art of DEATH STRANDING dijital kitabından kesitler
  2. Çanta yamaları, Köprüler Özel Teslim Ekibi Takımı (Altın)
  3. BB pod özelleştirmesi (Şiral Altın)
  4. Güç Eldivenleri (Altın)
  5. Köprüler Özel Teslim Ekibi Takımı (Gümüş)
  6. BB pod özelleştirmesi (Tüm Yansıtıcı)
  7. Güç Eldivenleri (Gümüş) kesilmiş bazı sahnelerde varmış
Ekstra Half-Life ve Cyberpunk 2077 itemleri, görevleri vb bulunuyor, bir de gizli bir fabrika questi var.

Normal sürümü alan biri olarak yadırgamadığım durum oldu. Şirketler en ufak şeyler için bile ciddi lisans paraları ödüyorlar. Örneğin Apple tüm İphone kullanıcılarına U2 albümü yüklerken gruba 100 milyon doların üzerinde yatırım taahhüt etmişti.
Şu an piyasada yalnızca DC sürümü olması nedeniyle ücretsiz yayını planlamaya alan arkadaş ciddi bir hata yaparak yayınlamış ve şirket hatanın neresinden dönersek kârdır düsturuyla durumu düzeltmiş. Burada haksızlık gibi bir durum yok çünkü ortada belli ki bir insan hatası var. Epic normal şartlarda verdiği DC sürümünü geri alması gerekirken hem davalarla uğraşmamak hem de daha fazla tepki tepki çekmemek adına herhangi bir işlem yapmamış gözüküyor. Burada asıl kazançlı olan milyonlarca dolar ek gelir elde eden Kojima ellerini ovuşturuyordur şimdi. 🥹
DC sürümü alanlardan silinse kimse dava açamaz bence. Zaten insan hatası var diye kendin söylüyorsun. Ya herkes alacaktı ya da silinmesi gerekiyor. İlk hataları olmadığı için firma iyice gözden düşüyor.

Faturası olan ürünü böyle kaldırmaları yanlış değil mi?
Dava falan durumu doğmaz mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Directors Cut bazı kişilerin kütüphanesinden kaldırılıyormuş.

Geri
Yukarı