Oyun Death Stranding Epic Games Store'da ücretsiz!

Amma boş yapıldı bu konu hakkında he. Ben bu oyunu gerçekten almak isteyen biri olarak ona DLC'li bana niye DLC'siz verdin demiyorum mesela. Ha DLC'li ha DLC'siz. Oyna geç işte. Hoşuna giderse çorbada tuzun olsun al DLC
Hocam zaten en başta herkese DLC olmadan verilseydi kimse neden DLC olmadan verildi demezdi...

Herkes oyunu kötülüyor fakat ben neredeyse piyasadaki tüm AAA oyunları bitirmiş birisi olarak bana kötü gelmedi. Baya zevk alarak oynadım. Çoğu kişide algı yüzünden oynamadan kötülüyor zaten.

cats.jpg

Adamların sistemi iyi çünkü.
Steam böyle bir oyun versin bedava da görelim sistemi iyi mi değil mi. Bak nasıl çöküyor.

Ah be Epic direkt düz versiyonu versen herkes mutlu olacak. Yine eline yüzüne bulaştırdın.

Son düzenleme:
Normal sürümü alan biri olarak yadırgamadığım durum oldu. Şirketler en ufak şeyler için bile ciddi lisans paraları ödüyorlar. Örneğin Apple tüm İphone kullanıcılarına U2 albümü yüklerken gruba 100 milyon doların üzerinde yatırım taahhüt etmişti.
Şu an piyasada yalnızca DC sürümü olması nedeniyle ücretsiz yayını planlamaya alan arkadaş ciddi bir hata yaparak yayınlamış ve şirket hatanın neresinden dönersek kârdır düsturuyla durumu düzeltmiş. Burada haksızlık gibi bir durum yok çünkü ortada belli ki bir insan hatası var. Epic normal şartlarda verdiği DC sürümünü geri alması gerekirken hem davalarla uğraşmamak hem de daha fazla tepki tepki çekmemek adına herhangi bir işlem yapmamış gözüküyor. Burada asıl kazançlı olan milyonlarca dolar ek gelir elde eden Kojima ellerini ovuşturuyordur şimdi. 🥹

Yeni konular

Geri
Yukarı